Czytasz
Czy Trueman pożałuje zainwestowania w Sentino? Tak może być

Czy Trueman pożałuje zainwestowania w Sentino? Tak może być

Sentino

Trueman poinformował w socialach, że zainwestował we współpracę ze znanym raperem sporą kwotę. Sentino odwdzięcza się jednak gorzkimi słowami w stronę ekipy, do której należy influencer.

Sentino nagrał EP-kę z Truemanem

Ostatnio na TikToku Truemana mogliśmy usłyszeć informację, że zainwestował aż 400 tysięcy złotych w nagranie płyty z Sentino. Widzowie mieli szansę również usłyszeć fragmenty niektórych piosenek, które nagrywane były podczas wyjazdu do Hiszpanii i ocenić je, o co zresztą influencer sam prosił. Komentarze są zaskakująco pozytywne, jak na hejt, z jakim zmaga się członek ekipy Amadeusza Ferrariego.

Fałszywy milioner, bo tak nazywają go ludzie, obciążany jest zarzutami o oszustwa kryptowalutowe i bukmacherskie. Internauci nabierają wątpliwości, czy EP-ka zatytułowana BNP w ogóle się ukaże z racji na słowa, jakie padły niedawno w transmisji Sentino. Raper na pytanie o relacje z Ferrarim odpowiedział, że mają się nijak, bo influencer go nie obchodzi. A jeszcze niedawno Amadeusz nie szczędził komplementów Sebastianowi i nazywał go cudotwórcą.

Chcecie współpracować z Sentino? Raper podał cennik

Autobiografia rapera w drodze

W ostatnim czasie o Alvarezie było zdecydowanie zbyt cicho. Nuta Low Key, którą wypuścił 3 listopada z Zui raczej mało komu przypadła do gustu, bo do tej pory zyskała tylko 24 tysiące wyświetleń, co chowa się przy niekiedy milionowych osiągnięciach rapera. Większy sukces przypadł jednak jego solowej piosence sprzed trzech miesięcy, czyli Hollywood Habibi.

By znów wzbudzić zainteresowanie, Sento opublikował post, w którym informuje, że niedługo fani będą mogli nabyć jego autobiografię. Książka będzie nosić tytuł Tatuażyk i zostanie wydana przez Wydawnictwo Zakazane. Opinie obserwujących na jej temat są różne. Jedni gratulują i obiecują lekturę, inni twierdzą, że będzie pełna zmyślonych historii, a sam autor jest niezłym mitomanem.

Sprawdź też
Kukon

Tekst: Natalia Kuczyńska

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone