Czytasz
Daft Punk zatrzymany w czasie. Można już oglądać jego woskowe figury

Daft Punk zatrzymany w czasie. Można już oglądać jego woskowe figury

Thomas Bangalter Daft Punk nieopublikowany album

Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds w Nowym Jorku zaprezentowało niesamowicie realistyczne woskowe figury kultowego duetu elektronicznego.

Daft Punk: ponadczasowość duetu

Madame Tussauds w Nowym Jorku odsłoniło hiperrealistyczne figury ikonicznego duetu Daft Punk. Thomas Bangalter i Guy-Manuel de Homem-Christo są niezwykle wiernie odtworzeni w charakterystycznych strojach z ery Random Access Memories. Figury zadebiutowały w strefie Glow Gala obok innych znanych osobistości takich jak Ariana Grande, Rihanna i Beyonce.

W ramach obchodów 10. rocznicy wydania wspomnianego albumu, który zdobył nagrodę Grammy, woskowe repliki stają się ponadczasowym hołdem dla autorów przełomowego wkładu w muzykę elektroniczną. Odsłonięcie figur odbyło się we współpracy z francuskim kolektywem DJ-ów Maison Disco w Avant Gardner w Brooklynie. Zafundowało to fanom immersyjne doświadczenie audiowizualne, obejmujące klasyczny french house z lat 90. i retrospekcję dyskografii duetu.

Daft Punk ma nieopublikowany album. Czy go usłyszymy?

Nadal w formie

W zeszłym tygodniu Daft Punk przeprowadził transmisję na żywo swojego filmu anime Interstella 5555: The 5tory Of The 5ecret 5tar 5ystem, aby uczcić trzecią rocznicę rozstania. Ponadto Bangalter wydał ścieżkę dźwiękową do filmu Daaaaaalí!, wyreżyserowanego przez Quentina Dupieux, znanego również jako Mr. Oizo. Według komunikatu prasowego album świętuje złoty wiek muzyki i kina, przy czym reżyser i kompozytor podzielają miłość do klasycznych i ponadczasowych ścieżek dźwiękowych.

Sprawdź też
Szpaku GUGU

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone