Czytasz
Dawid Podsiadło zagra z kimś w badmintona. Komu się poszczęści?

Dawid Podsiadło zagra z kimś w badmintona. Komu się poszczęści?

Dawid Podsiadło

Początek roku to czas przeznaczony dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dawid Podsiadło wystawił na aukcję coś, co jest i fajne, i zdrowe!

Dawid Podsiadło w formie

Dawid Posiadło to jeden z tych muzyków, którzy w tym roku odpuścili sobie przekazywanie na licytacje swoich płyt czy wejściówek na koncerty. Najpierw artysta zaproponował wszystkim chętnym wspierającym WOŚP walkę o jedno ze 100 pudełek limitowanej wersji Scrabbli nazwanych Honors Edition. Okazuje się jednak, że to nie koniec wyjątkowych produktów aukcyjnych przygotowanych przez Dawida.

Niespodziewanie w sieci pojawiła się informacja, że na tegoroczną licytację trafi możliwość spotkania się z piosenkarzem. Jeśli myślcie, że niespodzianka kończy się w tym momencie, to jesteście w błędzie. Celem będzie pojedynek w badmintona. Jak widać, twórca Małomiasteczkowego postanowił odejść od muzycznej atmosfery i zaproponować swoim fanom coś innego i bardziej zaskakującego.

Dawid Podsiadło tworzy historię. Rok 2024 zapowiada się ekscytująco

Cena wciąż rośnie

Nie od dziś wiadomo, że produkty wystawiane na aukcje w ramach wsparcia działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy potrafią osiągać zawrotne ceny. Podobnie może być w tym przypadku, ponieważ po niecałych 24 godzinach od pojawienia się aukcji trzeba zapłacić ponad 30 tysięcy złotych. Kto wie, jaka suma ukaże się wszystkim w dniu zakończenia licytacji, czyli 5 lutego.

Podsiadło słynie nie tylko z tworzenia muzyki, ale również z posiadania lekko ironicznego poczucia humoru. W tym przypadku również nie obeszło się bez humorystycznego komentarza skierowanego w stronę meczu. Artysta pod swoim postem wyznał, że przygotowywał się do tego wydarzenia od 30 lat. Dodał również: Znacie mnie i wiecie, że moje życie to sport. Zawsze ekstremalny. Pora w końcu odsłonić karty jestem gotowy rzucić wyzwanie światu.

Sprawdź też
TEDE FENIX

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone