Czytasz
Domowa impreza, na dodatek codziennie? Z didżejską ekipą RädioMeister to czysta przyjemność

Domowa impreza, na dodatek codziennie? Z didżejską ekipą RädioMeister to czysta przyjemność

RädioMeister Jagermaister Going. MORE zostań w domu DJ stream online

W gąszczu didżejskich streamingów łatwo się już pogubić. Prywatne i oddolne inicjatywy, a może realizowane z większym rozmachem akcje? Sprawdźcie, co dobrego usłyszycie podczas setów RädioMeister.

Wiadomo, wyjście do klubu nigdy nie będzie porównywalne z tym, co w zastępstwie dostarcza nam internet. Nie da się jednak ukryć, że propozycja od RädioMeister to propozycja godna uwagi. Dlaczego?

Między innymi dlatego, że didżejski skład, jaki został zaproszony do udziału w streamingach to solidna i doświadczona ekipa. Co więcej, usłyszycie ich niejednokrotnie, bo występy poszczególnych didżejek i didżejów powtarzają się cyklicznie.

Wieczorami możecie zatem tańczyć do różnorodnej selekcji takich selektorów i selektorek, jak m.in. zuzaOK, Kovvalsky, Spisek Jednego, Punchline czy Rapperoni.

Jak dodają organizatorzy: “W tych trudnych czasach producenci i didżeje, wspierani przez klubowe środowiska, jednoczą się w walce o kreatywne projekty. Choć pozostaliśmy w domach, to wiemy, że z dobrą muzyką możemy dotrzeć wszędzie! A jako że nie ma ona jednego oblicza to zaprosiliśmy do współpracy topowych polskich didżejów.”

Klikajcie w event i codziennie od 20:00 do 22:00 słuchajcie ciekawej selekcji od didżejskiej czołówki. Akcja trwa do 31 maja, zapiszcie to w notesach!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od innych osób

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone