Czytasz
Francuski producent Vitalic przyjedzie w grudniu do Polski

Francuski producent Vitalic przyjedzie w grudniu do Polski

Jeden z francuskich towarów eksportowych i ulubieniec polskiej publiczności wróci do naszego kraju. Producent Vitalic zamelduje się w Poznaniu i w Warszawie pod koniec grudnia.

Vitalic to artystyczny pseudonim Pascala Arbeza-Nicolasa, który w 1976 roku przyszedł na świat w francuskim Dijon. Przez ponad 20 lat producent i didżej dostarczał nam jakościowej muzyki z pogranicza french elektro i elektroclash, często wplatając w swoje numery elementy innych gatunków muzyki klubowej.

Doświadczony Francuz ma w swojej dyskografii 5 studyjnych albumów, kilkanaście singli i EP-ek oraz jeszcze więcej remiksów, które nagrywał dla wielu znanych artystów. Przykłady? Proszę bardzo: Daft Punkt, Giorgio Moroder, Moby, Björk czy Aphex Twin to tylko niektórzy z nich.

Każdy przyjazd tego producenta do Polski wiąże się z ogromnym zainteresowaniem, a pomimo upływu lat, Vitalic wciąż ma w sobie imponujące pokłady scenicznej energii, którą ochoczo dzieli się z publicznością.

Trzymamy kciuki, żeby koncerty wróciły tej jesieni, kiedy będzie możliwe wprowadzenie i przestrzeganie niezbędnych zasad higieny i ochrony zdrowia. Kiedy usłyszymy Vitalica na żywo? 18 grudnia w poznańskiej Tamie i dzień później w stołecznej Pradze Centrum.

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób

Sprawdź też

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone