Czytasz
Dwayne „The Rock” Johnson już zdecydował. Nie poprze żadnego kandydata na prezydenta

Dwayne „The Rock” Johnson już zdecydował. Nie poprze żadnego kandydata na prezydenta

Dwayne The Rock Johnson

Podczas ostatniej kampanii prezydenckiej Dwayne The Rock Johnson śmiało głosił swojego poglądy, udzielając wsparcia Joe Bidenowi. Teraz aktor zerwał z polityką.

Aktor nie chce dzielić ludzi

Dwayne The Rock Johnson był jednym z najaktywniejszych politycznie artystów. W 2020 roku mocno angażował się w kampanię prezydencką. Okazuje się, że wraz z upływem czasu zmienił zdanie dotyczące publicznego wygłaszania poglądów politycznych. Tym razem zapowiada, że nie będzie brał udziału w dyskusjach na temat wyborów.

W rozmowie z Fox News Johnson podkreślił, że decyzja o wsparciu Bidena była zgodna z jego ówczesnymi wartościami. Niestety okazało się, że publiczne wygłaszanie poglądów bardziej dzieli, niż łączy ludzi, a aktor nie zamierza być powodem politycznych przepychanek. The Rock wspomina: Pomyślałem – jestem na tym stanowisku, na którym mam pewien wpływ, i poczułem, że moim zadaniem jest wywieranie wpływu.

Okazuje się, że dobre zamiary artysty nie przyniosły oczekiwanych przez niego skutków. W związku z tym podczas tegorocznej kampanii nikt nie dowie się, na kogo zagłosuje jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów. The Rock podkreślił: Moim celem jest zjednoczenie tego kraju. Wierzę w to. Nie będzie żadnego poparcia. Na tym poziomie wpływów zachowam moją politykę dla siebie. To sprawa pomiędzy mną a urną wyborczą.

Dwayne The Rock Johnson i jego nieudana figura woskowa. Jaki jest z nią problem?

Czy Dwayne The Rock Johnson myśli o byciu prezydentem USA?

Kiedy w 2017 roku gwiazdor filmów akcji poinformował, że myśli o kandydaturze w wyborach prezydenckich, świat dyskutował o tym pomyśle. Jakiś czas później okazało się, że Johnson jednak nie zamierza zostać politykiem, a jego aspiracje zwrócone są w stronę rodziny i wychowywania dzieci.

Sprawdź też

Co ciekawe, w przeprowadzonym w 2022 roku sondażu aż 46 procent dorosłych Amerykanów wspomniało, że poparłoby kampanię prezydencką Johnsona. W tym samym czasie aktor ujawnił, że kilka partii politycznych zgłosiło się do niego z pytaniem, czy będzie kandydował w najbliższych wyborach. Mimo ogromnego zainteresowania The Rock podziękował za wsparcie i kategorycznie zaprzeczył plotkom dotyczącym jego kariery politycznej.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone