Czytasz
Elderbrook zagra na Smolnej

Elderbrook zagra na Smolnej

Elderbrook

Do muzycznych planów na wiosnę koniecznie dopiszcie kolejne wydarzenie. Elderbrook – twórca tanecznych numerów w klimacie soul i r’n’b pojawi się w Warszawie na początku kwietnia. 

Choć Elderbrook kojarzony jest głównie z elektroniką, działa nie tylko w klubowym środowisku. To wokalista, producent, twórca tekstów i multiinstrumentalista, który swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał w wieku szesnastu lat będąc członkiem indie-rockowego zespołu. Taneczna elektronika pojawiła się w jego życiu dopiero w okresie studiów, a przełomowym momentem w karierze Brytyjczyka okazał się sukces utworu How Many Times. Remiks tego kawałka nagrany przez niemiecki duet Andhim został nawet uznany przez Mixmag za jeden z najlepszych numerów 2015 roku. 

Później pojawiły się kolejne hity – Could, Talking, Closer, czy wydany niecałe dwa miesiące temu numer Old Friend… A wymieniać można jeszcze długo. W jego twórczości odnajdujemy inspirację rockiem, muzyką country i folk, a to wszystko w tanecznym wydaniu z dodatkiem charakterystycznego, wyrazistego wokalu Elderbrooka.

O charyzmie i energii artysty będziecie mogli przekonać się na żywo już 7 kwietnia na Smolnej. Bilety dostępne są w Going. Do zobaczenia na parkiecie!

Sprawdź też
zamknięcie klubów

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.