Czytasz
Elektronika na nocnej części Fest Festival

Elektronika na nocnej części Fest Festival

Kolektiv Turmstrasse

Poznaliśmy kolejnych artystów, których usłyszymy podczas pierwszej edycji Fest Festival. Sprawdźcie, kto zasilił tegoroczny line-up wydarzenia!

To pierwsze z trzech ogłoszeń dotyczących nocnej części śląskiego festiwalu. Wynika z niego, że do składu Wu-Tang Clan, Disclosure, Róisin Murphy czy reprezentanów Coke Stage dołączyła dziś mocno elektroniczna ekipa.

KUP BILET

Na trzech scenach (!) – Taneczny Krąg, której kuratorem jest Smolna, Astral, za którą odpowiada Goadupa, oraz Raban od 175BPM -znajdziemy porządną mieszankę twórców działających na polu elektronicznych wariacji. Wśród nich jest m.in. uwielbiany duet Catz ‚n Dogz, potrafiący perfekcyjnie rozruszać zgromadzoną pod DJ-ką publikę, czy Kollektiv Turmstrasse z Niemiec. Duet zza naszej zachodniej granicy to już starzy wyjadacze, których pierwszy długogrający album „Verrückte Welt” ukazał się w 2006 roku, a serwowane przez nich minimalistyczne techno znajduje sporo wielbicieli także w Polsce. Oprócz nich spodziewajcie się m.in. reprezentantów międzynarodowej sceny psy trance – Logic Bomb, Sandman czy Ticon, oraz drum and bassowych propozycji od Como & Krooked. Będzie ciekawie, różnorodnie i z dużym powerem.

Sprawdź też

Pierwsza edycja Fest Festival już 23 i 24 sierpnia w Parku Śląskim. Karnety na wydarzenie możecie kupować za pośrednictwem Going., a patrząc na zapełniający się ciekawymi artystami line-up możemy śmiało powiedzieć, że po prostu trzeba się tam pojawić. Do zobaczenia!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone