Czytasz
Wincyj festiwalowych wrażeń? Fan Tix i karnety VIP na Fest Festival 2020 już w sprzedaży!

Wincyj festiwalowych wrażeń? Fan Tix i karnety VIP na Fest Festival 2020 już w sprzedaży!

Fest Festival 2020 Fan Tix karnety VIP w Going.

Pierwsza edycja śląskiego Festu to już historia. Bawiliśmy się świetnie, a powodów było wiele. Fest Festival 2020 potrwa trzy dni – do sprzedaży właśnie trafiły karnety Fan Tix i VIP.

O powodach, dla których warto wybrać się na Fest Festival 2020 przeczytacie w naszej relacji z tegorocznej edycji. Śląski festiwal potrwa w przyszłym roku nie dwa, a trzy dni. Możemy być pewni zaproszenia gwiazd światowego formatu, znakomitych didżejów i świetnego aranżu scen oraz dekoracji całego terenu.

KUP KARNETY FAN TIX

Lato się skończyło, ale my mamy wyborny sposób na poprawę humoru. Do sprzedaży właśnie trafiły karnety Fan Tix oraz VIP na przyszłoroczną edycję chorzowskiego Festu. Jakie korzyści płyną z zakupu biletu w opcji Fan? To najtańsza dostępna pula biletów – za 3 dni FEST Festival 2020 zapłacisz dokładnie taką samą kwotę, co za 2 dni tegorocznej edycji! Jeśli zmienisz plany, bilety z tej puli możesz zwrócić w dowolnym momencie – jednak nie później, niż 60 dni przed festiwalem.

Fest Festival 2020 karnety VIP i Fan Tix w sprzedaży Going.

Przypominamy, że podczas pierwszej edycji śląskiego festiwalu wystąpili m.in. Jaden Smith, Roisin Murphy, Alan Walker, Metronomy, Little Dragon, Kollektiv Turmstrasse czy Schoolboy Q. Kto zagra w 2020 roku? Dowiemy się już niebawem, wypatrujcie ogłoszeń!

Bilety Fan Tix są w ograniczonej ilości i będą w sprzedaży tylko do końca września – chyba, że wykupicie je wcześniej!

Sprawdź też
Modeselektor Progresja koncert news bilety Going. techno Berlin

Karnety Fan Tix i VIP są już dostępne!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone