Czytasz
Skrój FEST pod siebie. Profil słuchacza: WIXAAAA [PRZEWODNIK]

Skrój FEST pod siebie. Profil słuchacza: WIXAAAA [PRZEWODNIK]

FEST Festival jest jak morze, z którego możesz wyłowić, co tylko zechcesz. Dlatego tworzymy specjalną serię przewodników po lineupie. Tym razem coś dla tych, którzy chcą odpiąć wrotki i rzucić się w imprezowy wir 🌪️

Partiboi69

Partiboi69 sprawia, że line up na FEST Festival ma prawdziwego króla wixy.

Ach, Partiboi69. Ten ranking mógłby powstać tylko dla niego. Cała postać to jedno wielkie uosobienie melanżu, na które patrzy się równie przyjemnie, jak słucha. A to dlatego, że Australijczyk podczas swoich występów staje się zwierzakiem, który podkręca wszystkich wokół swoją dziką charyzmą. Wixa, komedia, performens – nazwij to, jak chcesz… Tylko nie waż się ominąć jego występu.

Mr. Polska

Mr. Polska to rap napędzany paliwem atomowym w postaci house’owych bitów. Mieszanka idealna? Na pewno wybuchowa, o czym świadczy popularność Złotych Tarasów czy Sikam Szampan. Czarodziej, który od kilku lat rzuca do internetu zaklęcia w postaci kolejnych earwormów, w niedługim czasie zdobył parkiety w całym kraju. Jak sprawdzi się na dużym festiwalu? My nie mamy wątpliwości, że publika na FEST Festival zatańczy, jak jej Mr. Polska zagra.

Jacuś

FEST Festival – line up

Drugi obok Mistera Polski przedstawiciel polskiego wixorapu. Jacuś, zamiast melodycznego house’u, sięga po cięższe działa, inspirując się mocniejszymi odmianami muzyki elektronicznej. Choć od czasu jego Rakiety czy Rodeo minęło już trochę czasu, a nowsze tracki Jacusia pokazują jego łagodniejsze oblicze, nie dajcie się zwieść. Ten wąs wciąż pamięta, jak zrobić na parkiecie roz*ierdol.

PS wiecie, że Jacuś obok rozkręcania dzikich imprez, ma klasyczne wykształcenie muzyczne i wymiata na pianinie?

Sprawdź też
Bedoes festiwal

Charlotte de Witte

FEST Festival – line up

Headlinerka dużego festiwalu grająca techno? To mówi samo za siebie. Charlotte de Witte jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd muzyki elektronicznej na świecie. Jej styl i energia sprawiają, że porywa do tańca nawet najbardziej opornych. Jej obecność wśród headlinerów z pewnością sprawi, że na FEST Festival wiele osób przekona się dzięki niej do elektroniki. Ba, całkiem możliwe, że pokocha Charlotte tak mocno, jak my ❤

Kręgi taneczne / scena Posession / Astral Stage

fest festival line up
fot. Radosław Kaźmierczak

Na FEST Festival znajdziesz również miejsca, gdzie wixa będzie trwała bez ustanku. Chodzi o oczywiście o sceny dedykowane muzyce elektronicznej, a szczególnie Kręgi Taneczne, Posession oraz Astral Stage. Na pierwszej z nich usłyszymy m.in. ukraińską dj-kę Nastię, legendarnego Sama Paganiniego czy Recondite’a. Astral to z kolei ultraszybki i energetyzujący (a zarazem kolorowy) psytrance. Jeśli zaś wolicie mrok i surowe techno, scena Posession stanie się waszym domem.

FEST Festival – skrój line up pod siebie i sprawdź nasze pozostałe przewodniki

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone