Czytasz
Czy Fukaj i Charlie Moncler znów narobią zamieszania? Sprawdźcie sami

Czy Fukaj i Charlie Moncler znów narobią zamieszania? Sprawdźcie sami

Fukaj nowy singiel

Reprezentant młodszego pokolenia SBM Label powrócił po ponad rocznej przerwie wydawniczej. Ofensywa wytwórni wciąż nie ustaje.

Po wydanym w czerwcu 2021 roku Chaosie Fukaj trzymał swoich fanów w niepewności. Co prawda co jakiś czas wrzucał do sieci podpowiedzi dotyczące tego, kiedy wyda nowy materiał, ale nie decydował się na większe konkrety. Teraz wreszcie otrzymaliśmy nowy singiel nagrany z zaufanym współpracownikiem.

Przegrałem z Fukajem

Wokalnie raper udzielił się jedynie na zeszłorocznym projekcie Hotel Maffija 2. Tam również powstał memiczny motyw przegrania z Fukajem, który ciągnie się do teraz. Doprowadziło to nawet do wydania utworu o takim tytule.

Fukaj

Ofensywa SBM

SBM Label ocknął się po głośnym singlu Solara, w którym raper opowiedział o problemach trawiących jego wytwórnię. Od tego czasu słuchacze non stop są atakowani kolejnymi dużymi premierami. Zaczęło się od ruszenia machiny promocyjnej związanej z nową płytą Białasa o tytule Newcomer. Raper opublikował do tej pory już trzy utwory. Niedługo po tym ruszył duży singiel Nypla, który również odbił się szerokim echem w branży. Dzisiejszy utwór Fukaja jest więc kolejną zębatką w dobrze naoliwionym mechanizmie promocyjnym labelu, którt zdaje się wracać na właściwe tory. Za produkcję bardzo wielowymiarowego bitu do ALOHA odpowiada, jak wspominaliśmy, Charlie Moncler, który zdaje się aspirować do bycia kolejną aspirującą gwiazdą wydawnictwa.

Fukaj, obok takich postaci jak Nypel czy Janusz Walczuk, reprezentuje nową falę SBM Label. Z wytwórni w ostatnim czasie odeszło wiele znanych postaci, takich jak chociażby Bedoes czy Jan-Rapowanie. Ekipa przeszła też wewnętrzne rozłamy i konflikty. Wielu obserwatorów wróżyło wręcz upadek wydawniczemu gigantowi. Bohater tego tekstu jest więc jednym z pretendentów do stania się czołową postacią marki, szczególnie teraz, gdy label nieco opustoszał. Czy sprosta oczekiwaniom? Pozostaje nam jedynie obserwować jego kolejne ruchy muzyczne.

Fukaj i jego nowy singiel to tylko jedna z wielu rapowych nowości ostatnich dni. Obczaj pozostałe premiery!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone