Czytasz
Gdzie wyjść w weekend i nie tylko? My już wiemy, zaraz dowiecie się i wy

Gdzie wyjść w weekend i nie tylko? My już wiemy, zaraz dowiecie się i wy

Gdzie wyjść w weekend?

Nie wiesz, co robić w ciągu najbliższych weekendów? Szaruga za oknem skutecznie odstrasza od wychodzenia z domu w tygodniu? Poniższa lista wydarzeń od Winiary Bookings chce powalczyć z waszą ewentualną chandrą i ma szansę wygrać.

Gdzie wyjść w weekend? Na przykład na Miami Horror

Macie ochotę na trochę eksperymentalnej elektroniki wprost z Australii? Dobrze się składa. Zespół tworzy coś w rodzaju hybrydy swobodnej muzyki tanecznej i klasyczego rocka z lat 70. i 80. Co więcej, to połączenie szczególnie dobrze sprawuje się na koncertach. Miami Horror zagra w warszawskiej Hydrozagadce już 11 listopada! Bilety złapiecie tutaj.

Gdzie wyjść w weekend?

Matthew Halsall

Z kolei w warszawskim Niebie już 14 listopada zagra Matthew Halsall. Jest to pochodzący z Manchesteru trębacz, kompozytor oraz założyciel wytwórni Gondwana Records, ale przede wszystkim producent jazzowy. Dlatego właśnie trąbki robiące niepowtarzalny klimat są wręcz gwarantowane! Bilety na gig Matthew znajdziecie pod tym linkiem.

Gdzie wyjść w weekend?

Gdzie wyjść w weekend w Krakowie? Na przykład na Being As An Ocean

Miłośnikom mocniejszych brzmień proponujemy za to Being As An Ocean, zespół, który zagra 19 listopada w Krakowie w Klubie Zaścianek. Ten zespół serwuje krwisty post-hardcore prosto z Californi, lepiej się dobrze przygotujcie. Bilety macie tutaj.

Gdzie wyjść w weekend?

Clipping

Niebawem znajdzie się coś ciekawego również dla hip-hop headów, choć tych nie do końca klasycznych. Clipping zagrają już 20 listopada w Hydrozagadce! Będzie to ich jedyny koncert w Polsce, także warto nie przegapić tej okazji. Bilety na tę alternatywę ogarniecie pod tym linkiem.

Gdzie wyjść w weekend?

LUNA (ЛУНА)

Magazyn Vogue okrzyknął ją „twarzą rewolucji muzycznej w Ukrainie”. Choćby z tego powodu warto zwrócić na nią uwagę, ale poza tym Krystyna Bardash ma wiele do zaoferowania. W jej muzyce elektronika spotyka odniesienia do popu rodem z lat 90. i melancholijne wtręty. Taką mieszankę LUNA, niegdysiejsza fotografka, uzupełnia wyjątkową oprawą wizualną – wymyślnymi strojami i wizualizacjami. Autorka świetnej płyty Транс pojawi się nad Wisłą dwukrotnie, a my mamy bilety na oba wydarzenia. 22 listopada zagra w poznańskiej Tamie, a trzy dni później – w warszawskim Niebie.

LUNA (ЛУНА) – Ще раз

Gdzie wyjść w weekend w grudniu? Na przykład na Two Lanes

Two Lanes to połączenie talentów dwóch braci, w wyniku którego powstało zaskakująco spójne połączenie akustycznych nagrań fortepianowych z syntetycznym brzmieniem. Tej wyjątkowej synergii będzie można posłuchać w warszawskim Niebie już 2 grudnia, a bilety na ich występ możecie nabyć tu.

INVSN

Nadchodzi również nie lada gratka dla fanów punku! INVSN, szwedzki zespół post-punkowy, pojawi się w Hydrozagadce już 8 grudnia. Bilety ogarniecie tutaj.

Gdzie wyjść w weekend?

Badflower

To nie koniec mocnych gitar w tym zestawieniu. Fani rocka bynajmniej nie mogą narzekać tej jesieni. Wspomnianie już kilka razy warszawskie Niebo ugości zespół rockowy Badflower 10 grudnia. Poskakać do ich brzmień będzie można po kupieniu biletów, które można znaleźć tutaj.

Gdzie wyjść w weekend?

Cari Cari

Hydrazagadka stanie się również niebawem przystanią dla indie rocka. 12 grudnia odbędzie się w niej występ Cari Cari. Zespół wciąż zyskuje na popularności. Co więcej, będzie to jego pierwszy koncert w Polsce, więc entuzjaści gatunku nie powinni go przegapić. Bilety here!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone