Czytasz
Young Leosia zamknie “Rok Tygrysa TOUR” epickim koncertem w Warszawie

Young Leosia zamknie “Rok Tygrysa TOUR” epickim koncertem w Warszawie

rok tygrysa tour

Leo kończy letnią trasę koncertową z przytupem! Rok Tygrysa Tour będzie miało swój finał w Warszawie.

Czy Leosia ma nieskończone pokłady energii? Wszystko na to wskazuje. Po niezwykle pracowitym ubiegłym roku, który został zwieńczony wypuszczeniem debiutanckiej EP-ki, przewidywaliśmy raczej przynajmniej częściowe zwolnienie tempa u reprezentantki Internaziomali. Nic podobnego! Young Leo nie tylko zdążyła wybrać się na Jamajkę i nagrać kilka utworów z Matą. Odwiedziła również kilka największych festiwali w ramach Rok Tygrysa Tour. Nie udało się Wam złapać jej występu? Nic straconego.

Po premierze jej najnowszego solowego kawałka pisaliśmy tak:

To powrót skupionej na detalach i rozumiejącej swoje atuty Leo. Taneczny bit od Broke Boys wpisuje się w styl, który zapewnił jej ogromną rozpoznawalność. Afrobeatowa perka tętni energią i pozwala Leokadii wykorzystać jej talent do tworzenia chwytliwych, melodyjnych refrenów. Podobnie jest zresztą ze zwrotkami. W najnowszym utworze raperka wraca do swojej wokalnej strefy komfortu i tonu głosu, z którym czuje się swobodnie. W efekcie słyszymy niespięty wokal, który przyjemnie uzupełnia bit. Dostaliśmy bowiem więcej melodyjności, jak również luzu w nawijce. To właśnie ta wersja Leosi jest tą, którą pokochała publika. Czy jej kolejny projekt pójdzie właśnie w tym kierunku? Oby.

Sprawdź też
Złota płyta

Zamknięcie trasy odbędzie się już 2 września. Leosia wystąpi na Letniej Scenie Progresji. Możemy spodziewać się wyjątkowego show muzyczno-taneczno-wizualnego, które będzie podsumowaniem ostatnich miesięcy jej działalności. Na koncercie nie zabraknie jej największych imprezowych szlagierów. Zapisujcie termin w kalendarzach, to będzie najgorętszy piątek wieczór w stolicy tego lata!

rok tygrysa tour
ROK TYGRYSA TOUR

SPRZEDAŻ BILETÓW WYSTARTUJE 27 LIPCA O GODZINIE 12

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone