Czytasz
Going. FOODIES: Najlepsze restauracje w Twoim domu – powraca Delivery Week

Going. FOODIES: Najlepsze restauracje w Twoim domu – powraca Delivery Week

BOTA Bistro, mat. promocyjne

Pyszne jedzenie podane prosto do domu? W ramach jesiennej odsłony Delivery Week możecie zamówić dania z różnych zakątków świata, sprawdzając menu z ponad 160 restauracji w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Lublinie, Rzeszowie, Szczecinie i na Śląsku. Akcja trwa od 17 listopada do odwołania.

Twórcy odwołanego na jesieni Restaurant Week powracają z kolejną odsłoną marcowego Delivery Week. Nie ma niczego lepszego od domowej uczty przygotowanej przez najlepszych kucharzy-specjalistów. Kuchnia azjatycka a może włoska? Meksykańskie przystawki, czy pyszności z regionów Europy Środkowo-Wschodniej? Dzięki Delivery Week będziecie mogli sprawdzić smakowitości z całego świata bez wychodzenia z domu. W specjalnej festiwalowej cenie zaledwie 39 zł otrzymacie 2-daniowe autorskie menu. W tym roku w akcji biorą również udział lokale będące częścią programu Fine Dining Week – za jedyne 59 zł będziecie mogli skosztować dań, które z pewnością trudno byłoby odtworzyć samemu w domu.

Hilo Bistro and Bar, mat. promocyjne

#PodanoDoDomu, czyli jak ratować branżę gastronomiczną

Czas pandemii to okres wyjątkowo trudny dla branży gastro. Pozamykane w wersji stacjonarnej restauracje, kawiarnie i jadłodajnie opierają swoje istnienie na dowozach i odbiorach osobistych. Misją Delivery Week jest zrzeszenie walczących o przetrwanie lokali i pomoc w ich utrzymaniu. Marcowa edycja zgromadziła blisko 11 tysięcy gości, co w przełożeniu na dochód dla branży gastronomicznej dało kilkaset tysięcy złotych.

Koronawirus ponownie zaszachował całą branżę gastronomiczną. Z dnia na dzień obudziliśmy się w nowej i trudnej do zaakceptowania rzeczywistości. Dla niezależnych, rodzinnych przedsiębiorstw to niebywale dramatyczny czas, ważą się ich losy. Po przełożeniu jesiennej edycji Restaurant Week wszystkie nasze moce postanowiliśmy wykorzystać, by pomóc restauracjom. Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu wspaniałych Gości to się uda! – mówią organizatorzy Festiwalu Paweł Światczyński i Maciek Żakowski.

Dzięki akcji #PodanoDoDomu swoją ulubioną restaurację możecie zaprosić prosto do siebie. W ofercie znajdziecie zarówno dania mięsne, jak i rybne, wegetariańskie czy wegańskie. Zamówienia można składać online najpóźniej dzień wcześniej – do godziny 23.00 na następny dzień i kolejne. Dzięki wcześniejszym rezerwacjom zapobiegacie marnowaniu jedzenia zgodnie z ideą festiwalu #SzanujJedzenie. Odbiór własny lub dostawa odbywają się bezkontaktowo. 

BOTA Bistro, mat. promocyjne

Zgłodnieliście? Sprawdźcie, jakie restauracje w Waszej okolicy biorą udział w Delivery Week i zarezerwujcie własną domową ucztę.

Sprawdź też

Rezerwacji możecie dokonywać tutaj.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone