Czytasz
Zespół Maty jedzie w Polskę. Gdzie Gombao 33 zagra w te wakacje?

Zespół Maty jedzie w Polskę. Gdzie Gombao 33 zagra w te wakacje?

Gdzie gombao 33

Jedna z najbardziej cenionych ekip rapowych planuje dwa wyjątkowe letnie występy. Gdzie możemy spodziewać się koncertów Gombao 33 w 2023 roku?

Wielki sukces Maty jako indywidualnego artysty to tylko część szerszego kontekstu jego działań. Raper wprowadził do mainstreamu także swoją wierną ekipę składającą się z jego przyjaciół z liceum: Szczepana, Wygusia oraz Adama. Pierwszy raz mogliśmy usłyszeć ich razem właśnie na utworze o tytule GOMBAO 33 z legalnego debiutu Matczaka, który pokrył się zresztą diamentowym wyróżnieniem. Panowie słyną z niezwykle naturalnej i luzackiej stylówy, którą szczególnie wyraźnie można zauważyć podczas ich występów na żywo. Gdzie więc Gombao 33 zagra w tym roku?

Sun Festival

Już pod koniec lipca na skąpanej słońcem kołobrzeskiej plaży będziemy mogli usłyszeć Matę wraz z jego składem. Sun Festival słynie w tym roku z organizacji wyjątkowych show związanych z dużymi składami hip-hopowymi. Jakiś czas temu ogłoszono specjalny występ Gangu 2115. Co więcej, w te wakacje na festiwalu zagra również jedyny raz PRO8L3M, który także przyszykował coś nadzwyczajnego. Ten event stawia na ekskluzywność i niepowtarzalność, co może przełożyć się na wzruszające doświadczenia koncertowe.

May be an image of 4 people and text that says "SUN O FESTIVAL 29.07.23 SOBOTA RED STAGE KULTURY KOŁOBRZEG PARK NADMORSKI NADM መለር ppp GOMBAO 33"
Gdzie Gombao 33 zagra w wakacje?

Bilety na Sun Festival znajdziecie tutaj

SBM FFestival

Trzeba przyznać, że pojawienie się tutaj Gombao nie jest zaskoczeniem. Mata jako jedyna w swoim rodzaju perełka wytwórni SBM jest headlinerem jednego z dni. Jak widać, jeden koncert to za mało, dlatego zagra dodatkowy gig ze swoimi przyjaciółmi.

Sprawdź też
Hip-hop i Biały Dom

Gdzie zagra Gombao 33? Już wiecie, więc łapcie karnety na SBM!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone