Czytasz
Gooral rusza w trasę promującą Ethno Elektro 2

Gooral rusza w trasę promującą Ethno Elektro 2

Gooral

Pierwsza część Ethno Elektro ukazała się w 2011 roku. Po siedmiu latach przerwy, Gooral wyda następcę debiutanckiego albumu, któremu będzie towarzyszyć ogólnopolska trasa.

Kiedy Gooral pojawiał się na polskiej scenie elektronicznej, był nie lada nowością. Producent umiejętnie połączył taneczną muzykę klubową z regionalnymi, etnicznymi wstawkami. Jego pierwszy album Ethno Elektro okazał się sporym sukcesem muzycznym i komercyjnym. Artysta wystąpił z nim m.in. na Open’erze, Exit Festival czy Orange Warsaw Festival.

W 2013 muzyk wystąpił na Przystanku Woodstock z zespołem Pieśni i Tańca Mazowsze, co zostało uwiecznione na live albumie. Kolejne płyty urodzonego w Bielsku-Białej artysty skręciły ku nieco bardziej popowemu brzmieniu. Gooral zaprosił do współpracy wokalistów – Bajkę, Adriannę czy Kamera. Jeśli jesteście fanami muzyki spod znaku Bonobo, z pewnością przypadło Wam to do gustu.

Już w grudniu producent wyruszy w trasę promującą drugą część Ethno Elektro. Gooral odwiedzi największe polskie miasta i najciekawsze kluby – Szpitalna 1, Smolna czy Schron. Szykujcie się na pokłady szalonej energii – bilety dostępne są w Going.! Dostępne są POD TYM LINKIEM.

Sprawdź też

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone