Czytasz
Gotowi na święto przyjaźni z Bambi i Leosią? Nadchodzi BFF Festival!

Gotowi na święto przyjaźni z Bambi i Leosią? Nadchodzi BFF Festival!

BFF Festival

Young Leosia i Bambi organizują wydarzenie, podczas którego wystąpią postaci dużego kalibru. Nadchodzi BFF Festival!

Baila Ella nadciąga, by podbić Śląsk

Już 9 marca w katowickim Spodku odbędzie się BFF Festival. Po wielkim sukcesie hostowanego przez Young Leosię i Bambi Sylwestra w Pradze Północ przyszła pora na kolejną celebrację ich przyjaźni z przytupem. Tym razem dziewczęta zapraszają was na Śląsk, a poza nimi wystąpią także inne znane postaci. Będzie się działo!

Young Leosia i Bambi to aktualnie największe raperki na scenie. Debiut tej drugiej z końca zeszłego roku pokrył się złotem jeszcze w preorderze. Cały album IRL odbił się szerokim echem w branży rapowej i przełamał wiele barier zarówno tych muzycznych, jak i też mentalnych wśród słuchaczy. Young Leosia z kolei pojawiła się w zeszłym roku np. w projekcie club2020, podkreślając swoją pozycję na scenie. Twórczynie są aktualnie w ścisłym topie zasięgowym. Nic dziwnego, że dziewczyny zdecydowały się zorganizować ogromny koncert w Spodku, bo chętnych na zobaczenie ich na żywo z pewnością nie będzie brakować.

Bilety na BFF Festival złapiecie tutaj!

Line-up otwiera Waima, największy debiutant 2023 roku. Jego album stał się wzorem tego, jak powinno się robić solidny i dobrze brzmiący newschool na miarę współczesności. Następnym młodym artystą, który wystąpi u boku dziewczyn, jest asster. Raper wybił się dzięki swojemu oryginalnemu i świeżemu brzmieniu. Ponadto na scenie Spodka pojawią się także Kizo oraz Kabe, dopełniając swoimi bangerami to wyjątkowe wydarzenie.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone