Czytasz
Krakowski Green ZOO Festival powraca! Szykujcie się na święto alternatywy

Krakowski Green ZOO Festival powraca! Szykujcie się na święto alternatywy

Green ZOO

Tegoroczna edycja Green ZOO Festival będzie wyjątkowa pod kilkoma względami. Po pierwsze – wydarzenie obchodzi okrągłą, dziesiątą rocznicę, po drugie – odbywa się wyłącznie online.

Choć wiadomo, że brakuje nam (a przynajmniej części z nas) koncertowych emocji, tłumów i tańców sprzed kilku miesięcy, to rzeczywistość jest jaka jest. W przypadku Green ZOO Festiwalu, organizatorzy postanowili w związku z tym zaproponować nam formułę wirtualną, która pozwoli na uczestnictwo w wydarzeniu z każdego zakątka Polski. Co czeka nas podczas wrześniowych koncertów?

Trzy najbliższe tygodnie wypełnione będą super muzyką i genialnymi artystami – zaczniemy od Spencera Kruga. Introwertyczny, wszechstronnie uzdolniony muzyk pojawi się na naszych ekranach już w najbliższy piątek, natomiast dzień później przygotujcie się na spotkanie z duetem Akpatok. Eksperymentalne klimaty to ich specjalność, a koncert poświęcony będzie wolnej Białorusi, więc warto zobaczyć to, co przygotują na tę okazję. W kolejne weekendy przygotujcie się na spotkanie z twórczością dobrze nam znanego, krakowskiego zespołu Trupa Trupa oraz kanadyjskiego artysty Dana Boecknera, którego możecie znać z bandu Wolf Parade.

Patrząc na ten muzyczny skład wiemy, że z przyjemnością odpalimy streamingi – radzimy Wam zrobić to samo! Po szczegóły odsyłamy Was na stronę festiwalu Green ZOO.

Sprawdź też

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone