Czytasz
Gwiazda na scenie i poza nią. Drake nie oszczędza na swoich fanach

Gwiazda na scenie i poza nią. Drake nie oszczędza na swoich fanach

Drake

W trakcie występu w Pittsburghu Drake obdarował 50 tysiącami dolarów osobę, która wygrała z rakiem. Artysta zauważył ją w tłumie dzięki transparentowi.

Niezwykłe wyróżnienie

16 lutego podczas występu w PPG Paints Arena w Pittsburghu Drake przeczytał plakat trzymany przez jedną z uczestniczek, na którym była informacja, jak jego muzyka pomogła jej w walce z rakiem. – To niesamowite, że ta młoda dama tutaj trzyma plakat z takim stwierdzeniem: Twoja muzyka pomogła mi przejść przez raka. To jest silne stwierdzenie, szczególnie gdy pochodzi od kogoś, kto pokonał taką chorobę – powiedział raper na scenie. – Dziś wieczorem nie mam pojęcia, co z tym zrobić, to zależy od ciebie. Mam nadzieję, że wykorzystasz te pieniądze na coś miłego dla siebie. Mam nadzieję, że będę nadal tworzył muzykę, którą chcesz słuchać, ale dzisiaj chcemy dać ci 50 tysięcy dolarów. Odpocznij, wyjedź gdzieś, a nawet wróć na kolejny koncert, jeśli chcesz. To dla mnie ogromne wyróżnienie i doceniam to uczucie. To jest miłość – dodał.

To nie pierwszy raz, gdy Drake okazuje hojność podczas swoich koncertów. Wcześniej w Nashville obiecał 100 tysięcy dolarów uczestnikowi koncertu, który zakończył chemioterapią. – Chwila, zapomnijmy o mnie, zapomnijmy o wszystkich innych w tej hali w tej chwili. To jest prawdziwy bohater – powiedział Kanadyjczyk. – Mam nadzieję, że mój menadżer mnie nie zabije, bo tak naprawdę jeszcze tego nie robiłem, ale chcę, żebyś ostatecznie odebrał te 100 tysięcy dolarów. Kocham cię i życzę ci wszystkiego najlepszego.

Po nocy przychodzi dzień, a Drake krytykuje Grammy. Te nagrody g*wno znaczą!

Drake: banger czy totalna klapa?

W ostatnim czasie artysta udostępnił także teledysk do swojego utworu Rich Baby Daddy, w którym Sexyy Red rodzi dziecko. Utwór ten znalazł się na albumie zatytułowanym For All The Dogs, który ukazał się w październiku ubiegłego roku. Na płycie gościnnie wystąpili artyści tak jak 21 Savage, J. Cole, Bad Bunny, Lil Yachty i inni. Album jednak spotkał się z dużą krytyką za brak oryginalności i energii.

Sprawdź też
Taylor Swift Travis Kelce

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone