Czytasz
Halloweenowa maskarada – jak robią to gwiazdy?

Halloweenowa maskarada – jak robią to gwiazdy?

Rita Ora jako Post Malone, mat. prasowe

W tym roku praktycznie nic nie wygląda tak jak do tej pory – nie inaczej będzie z Halloween. Może nie będziemy bawić się na hucznych imprezach, ale nic nie stoi na przeszkodzie halloweenowej maskaradzie. Going. przygląda się najlepszym przebraniom celebrytów i celebrytek z ubiegłych lat. Może jedno z nich zainspiruje Was na kolejny sezon?

Halloween budzi różne emocje, jednak czy tego chcemy czy nie, jego popularność z każdym rokiem rośnie. A wraz z nią nasza miłość do przebieranek! Z powodu szalejącej pandemii “najstraszniejszą noc w roku” spędzimy w domowym zaciszu. Jeśli jeszcze nie macie planów, spradźcie specjalną selekcję nieoczywistych halloweenowych filmów od Going. Aby jeszcze bardziej poczuć klimat, wybraliśmy dla Was kilka najlepszych przebrań gwiazd z ostatnich paru lat. Nie można im odmówić pomysłowości!

Haidi Klum jako Fiona

W naszej topce nie mogło oczywiście zabraknąć niemieckiej modelki, która od lat dzierży koronę królowej halloweenowych przebrań. Każdego roku zaskakuje nas kolejnym nietypowym strojem, jednak przebranie Fiony sprzed dwóch lat wyjątkowo skradło nasze serca. Być może wynika to z naszej słabości do Shreka?

Rita Ora jako Post Malone

Rita Ora w tym wydaniu wygląda serio przekonująco, a podobieństwo do amerykańskiego piosenkarza jest wręcz uderzające. Nie wiemy dlaczego padło akurat na Malone’a, ale jego oryginalna ekspresja, styl, a nawet tatuaże zostały odtworzone z wyjątkową precyzją. Może kiedyś podkradniemy ten pomysł.

Will Poulter jako Sid z Toy Story

To przebranie z serii tych niepozornych, ale je uwielbiamy! Może ze względu na nostalgię, może przez wyjątkowe podobieństwo Poultera do czarnego charakteru z animacji Toy Story – trudno powiedzieć. Taki z tego morał, że czasami nie trzeba wiele, by skraść show.

Sprawdź też
Gwiazda pop AI

Lupita Nyong’o jako Dionne z Clueless

Kolejny przykład doskonałego odwzorowania ikonicznej postaci z amerykańskiej popkultury. Clueless to niesmiertelna komedia z 1995 roku, która mimo upływu lat śmieszy dokładnie tak samo. Jednym z jej symboli są ubrania głównych bohaterek – Lupita zdecydowała się na czarny komplet w kratę, który nosiła Dionne.

Kylie Jenner jako Christina Aguilera

Przebranie Jennerki z 2016 roku można zaliczyć do tych z kategorii “znajdź 3 różnice”. Występ Xtiny w kontrowersyjnym teledysku do piosenki Dirty jest jednym z najbardziej wiekopomnych momentów kultury popularnej początków lat dwutysięcznych – aż dziwne, że wcześniej nikt nie sięgał po ten motyw.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone