Czytasz
Igo z nowym singlem – „Brudas” zabiera nas do lat 90.

Igo z nowym singlem – „Brudas” zabiera nas do lat 90.

igo brudas

Po niekwestionowanym sukcesie „Heleny” Igo oddaje w ręce słuchaczy drugi singiel zwiastujący solowy album! Kiedy można spodziewać się premiery debiutanckiego krążka?

Po wieloletnim graniu z chłopakami z zespołu Clock Machine oraz kooperacji w elektronicznym duecie Bass Astral x Igo, w styczniu bieżącego roku, Igo postanowił przeżyć swój debiut raz jeszcze i zaprezentował singiel zwiastujący początek jego solowej muzycznej drogi. Po niewątpliwym sukcesie jaki odniosła „Helena” wokalista wraca do słuchaczy z nowym utworem zatytułowanym „Brudas”. Jest to już drugi polskojęzyczny utwór, chociaż artysta nie wyklucza, że na jego płycie znajdą się również piosenki stworzone w języku angielskim.

Igo zaskoczył nas nowym singlem – Brudas to kolejny utwór promujący solowy album artysty

IGO – Brudas

Jak mówi sam IgoNad „Brudasem” pracowaliśmy w cztery osoby. Tekst napisałem wspólnie z Vito Bambino, a muzykę razem z Bartkiem Dziedzicem, i Alexem Krzyżanowskim. Muzycznie chcieliśmy oddać klimat hip-hopu z końca lat dziewięćdziesiątych. Można to usłyszeć w chóralnych refrenach i bujających zwrotkach. Natomiast warstwa tekstowa jest swoistą kontrą do typowej historii miłosnej znanej z większości romantycznych piosenek. Jest tu miejsce zarówno na łzy, jak i szczęście – tak jak w życiu. Zresztą posłuchajcie sami.

Parę dni temu Igo wziął również udział w akcji #StandUpforUkraine okazując swoje wsparcie dla dotkniętych katastrofą wojny obywateli Ukrainy. Dowiódł tym samym, że nie boi się zajmować stanowiska w ważnych tematach.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone