Czytasz
Jak spędzić dzień z dzieckiem i nie oszaleć [WARSZAWA]

Jak spędzić dzień z dzieckiem i nie oszaleć [WARSZAWA]

Spędzenie całego dnia z dzieckiem na mieście wydaje się wyjątkowo ciężkie i męczące. Czy musi tak być? Oczywiście, że nie! Polecamy wam kilka miejscówek i wydarzeń, które są idealne na spędzenie czasu z dzieckiem.

Zacznijmy od jedzenia. Znaleźliśmy kilka miejscówek, które przystosowane są dla rodzin z dziećmi. Oczywiście poza dobrym i jakościowym jedzonkiem znajdziecie tu też posiłki stworzone z myślą o najmłodszych i miejsce do zabawy. 

Videlec

To miejsce zlokalizowane na warszawskiej ochocie. Możecie odwiedzić je z całą swoją rodziną i pupilem. Restauracja posiada specjalne menu dla dzieci, kącik zabaw i ogródek, w którym w lato znajdziecie mini plac zabaw dla swoich pociech. Miejsce słynie ze swojej ciągle ewoluującej karty dań, która jest stale dopracowywana przez szefów kuchni.

Adres: Grójecka 194

Boska Praga

Umiejscowiona w starym młynie parowym Boska Praga serwuje znakomite dania autorskiej kuchni. Przystosowane są dla każdego, niezależnie od wieku. Dla najmłodszych przygotowano specjalny kącik zabaw i dedykowane pozycje w menu. Ciekawym dodatkiem w karcie dań są pola do gry w statki i państwa, miasta. Kto nie chciałby pograć w zatapianie statków i zgadywanie miast wraz ze swoim maluchem?

Adres: Stefana Okrzei 23

Polana Wilanów

Polana Wilanów to niezwykle interesujące miejsce na mapie Warszawy. Klubokawiarnia w swojej ofercie ma pyszne domowe dania, która przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającemu smakoszowi. Co wyróżnia to miejsce? Oferta specjalnie przygotowanych zajęć dla dzieci od 1 miesiąca życia. Gimnastyka smyka, baby tenis czy rozwijaki to jedne z wielu zajęć dostępnych w aktualnej ofercie. 

Adres: Klimczaka 5 / 81

Pojedzone? Czas wybiegać i wyskakać trochę tej energii.

Inca Play

Inca Play to największa sala zabaw w stolicy, mająca najbardziej oryginalne atrakcje. Znajdziecie tu diabelski młyn oraz statek piracki. Miejsce podzielono na dwie części: strefę maluszka i główną strefę zabaw dla starszych użytkowników. Obie wypełnione są atrakcjami, które poza dostarczaniem rozrywki mają za zadanie także edukowanie. W trakcie zabawy swoich pociech rodzice mogą skorzystać z oferty bistro Włosko i My. Znajdziecie tu również obszerne kids menu z przekąskami dla najmłodszych gości.

Sprawdź też

Fikołki

Jak spędzić dzień z dzieckiem
Jak spędzić dzień z dzieckiem: Fikołki, fot. mat. promocyjne

Fikołki znajdziecie w kilku miastach w Polsce. Poza standardową salą zbaw ofertę poszerza wiele warsztatów tematycznych i zajęć ogólnorozwojowych. Świetną opcją jest możliwość wykupienia abonamentu na określoną ilość czasu, dzięki czemu Wasze dziecko może korzystać z sali do woli. Dla rodziców przygotowana została specjalna strefa gastronomiczna.

Digillo

Jak spędzić dzień z dzieckiem
Jak spędzić dzień z dzieckiem: Digillo, fot. mat. promocyjne

Magiczne miejsce, gdzie każda pociecha znajdzie dla siebie mnóstwo atrakcji. Z myślą o starszych i dorosłych przygotowano Blast Arena, czyli paintball laserowy. Znajdziemy tu również ściankę wspinaczkową. W czasie dobrej pogody na dworze funkcjonuje mini park linowy, gdzie pod okiem wykształconego instruktora dzieci mogą testować swoje umiejętności wspinaczki.

Filmy, teatry i koncerty!

Sale zabaw i restauracje to nie jedyne miejsca, gdzie warto wybrać się z najmłodszym. Może zainteresować Was też seria koncertów Księżniczki Disneya. W największych miastach w Polsce będziecie mieli okazję usłyszeć najsłynniejsze piosenki z bajkowego repertuaru.

Bilety nadal w sprzedaży

Poza koncertami, warto spojrzeć na ofertę najbliższego kina. Może znajdziemy tam film, który przypadnie do gustu dziecka? Nie zapomnijcie zerknąć, co do zaoferowania ma Warszawski Festiwal Filmowy. W programie znajdziecie m.in. filmy krótkometrażowe dla dzieci.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone