Czytasz
Koniec czekania. Trailer Kung Fu Panda 4 już w sieci

Koniec czekania. Trailer Kung Fu Panda 4 już w sieci

Wielki mistrz sztuk walki powraca! Film Kung Fu Panda 4 zagości na kinowych ekranach już w przyszłym roku. Co tym razem czeka Po?

Tę pandę znają wszyscy

Robiąc ranking najbardziej uroczych zwierząt, pandy z łatwością zajęłyby miejsce w top 3. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto choć raz nie obejrzał kompilacji z zabawnymi rzeczami, jakie akurat robią czworonogi. Wiemy, że w gronie ich zainteresowań znajduje się głównie spanie, jedzenie i staczanie się z górki. To spokojnie wystarczy, żeby kierowano w nie wszystkie ochy i achy świata. Jest jednak jeden przedstawiciel tego gatunku, którego szczególnie polubiliśmy. Ma na imię Po.

Po jest wielką pandą z jeszcze większymi marzeniami. Od zawsze fascynował się sztuką kung-fu, ale codzienność wypełniała mu głównie pomoc w rodzinnej restauracji. Wszystko wskazywało na to, że spędzi życie serwując klientom kluski. Niespodziewanie został jednak wybrany przez mistrza Shifu do pełnienia roli Smoczego Wojownika, mającego poznać w przyszłości tajemnicę Smoczego Zwoju. Niezdarnego, ale bardzo zdeterminowanego Po czeka jeszcze tylko ciężki trening i pokonanie super bossa, który właśnie uciekł z więzienia. Łatwizna.

Na wspólne przygody z Po po raz pierwszy wybraliśmy się w 2008 roku. To właśnie wtedy premierę miała pierwsza część słynnej animacji Kung Fu Panda. Od tamtej pory dostaliśmy jeszcze dwa pełnometrażowe filmy, parę krótkometrażówek (o tej porze roku szczególnie polecamy Święta, święta i Po) i dwa seriale (Kung Fu Panda: legenda o niezwykłości oraz Kung Fu Panda: Smoczy Rycerz). Sporo, prawda? Mimo to ciągle wisiało nad nami pytanie – co z czwartą, pełnometrażową odsłoną? Mamy dobre wieści. Właśnie dostaliśmy bowiem jej pierwszy trailer!

Kung Fu Panda 4. Trailer

Najspokojniejsza misja

Na ten film czekaliśmy aż 8 lat, ale w końcu mamy to! Kung Fu Panda 4 trafi do kin 8 marca 2024 roku. Mając na koncie pokonanie takich wrogów, jak ultra niebezpieczna pantera śnieżna Tai Lung, władający żelaznymi szponami paw Lord Shen i zdradziecki jak Kai, następną misją Po okazuje się… przejście na emeryturę. Ma on dać sobie spokój z walkami, wyszkolić nowego Smoczego Wojownika i zostać duchowym przywódcą Doliny Pokoju. Czy wszystko pójdzie gładko? Zważając na to, że ostatnio zaobserwowano większą aktywność nikczemnej czarodziejki Kameleon, potrafiącej ponownie przywołać wszystkich złoczyńców pokonanych przez Po, może wystąpić kilka problemów.

Sprawdź też
Japońskie słowa

Głównej postaci, podobnie jak we wcześniejszych częściach, głosu użyczy Jack Black. W rolę potężnej jaszczurki wcieli się natomiast zdobywczyni Oscara Viola Davis. Pozostałą część anglojęzycznego dubbingu zasilą Dustin Hoffman, Awkwafina, James Hong, Bryan Cranston, Jackie Chan, Ian McShane i Ke Huy Quan. Kogo chcielibyście usłyszeć w polskiej wersji?

Morderczy leniwiec zadebiutuje w filmie. Mamy już trailer filmu!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone