Czytasz
Jakie koncerty i imprezy streamować w weekend? Wybieramy najciekawsze opcje

Jakie koncerty i imprezy streamować w weekend? Wybieramy najciekawsze opcje

Rogucki Karaś HAŁSówka bilety w Going. Boiler Room stream online Going.

Nie możemy pójść na koncert czy imprezę – przenieśmy je zatem do własnych domów. Dzięki wielu opcjom streamingowym jest to jak najbardziej możliwe. Co zatem oglądać w weekend?

A jak wiemy, w internetowych zakamarkach łatwo się zagubić, dlatego wybraliśmy dla Was kilka najciekawszych opcji na spędzenie tego weekendu na żywo z artystami, ale w wersji wirtualnej. Didżejskie sety, koncerty czy improwizacja – dla każdego coś dobrego!

Pierwszy Domowy Salon Ambientu, 5 kwietnia

Wszyscy kochamy Up To Date Festival za jego wyjątkowość, podejście do muzyki i tworzenia społeczności oraz hostowania wydarzeń. W najbliższą niedzielę Dtekk zasiądzie przed deckami i pozwoli naszym głowom odpocząć. Ambient na chacie? Wchodzimy w to, zawsze.

BAS.191c, 4 kwietnia

Kolejna odsłona BAS-owego streamu, czyli didżejskie wygibasy, dużo fajnych rytmów i zaskakującej selekcji. Zagrają m.in. Young Majli, PLAL i engmt.

Boiler Room – Streaming from Isolation, 3 kwietnia

Jedna z najważniejszych postaci współczesnego jazzu, czyli Shabaka Hutchnigs, będzie kolejnym artystą, który wystąpi w ramach domowej serii popularnego cyklu. Wypada obejrzeć!

Aga Zaryan, 4 kwietnia

Interaktywny koncert online w wykonaniu Agi Zaryan i Michała Tokaja to okazja do posłuchania znakomitych muzyków w domowym zaciszu. 10% z dochodu zostanie przekazane na walkę z koronawirusem, wspierajmy!

Bass Astral x Igo, 5 kwietnia

W ramach wyczekiwania na kolejny album elektronicznego, przebojowego duetu warto odpalić sobie ich niedzielny koncert w ramach Męskiego Grania #wdomu. Doskonale wiemy, jaką imprezę potrafią rozkręcić Kuba i Igo, więc nie martwimy się o to, jak wypadną w wersji “pokojowej”.

Stand-up Online 2, 4 kwietnia

Z trudnymi czasami najlepiej radzić sobie odpowiednią dawką humoru. Zalewają nas (często wyborne) memy, próbujemy umilać sobie czas żartami i zabawnymi anegdotami. Jeśli chcecie, żeby opowiedzieli je Wam profesjonaliści – okazja ku temu już w sobotę!

Light in the Attic & friends live, 3 kwietnia

Na jutubie i Twitchu wspaniałej wytwórni, jaką jest bez wątpienia Light in the Attic odbędą się streamingi domowych koncertów m.in. Devendry Banharta, Marcosa Valle, Gigiego Masina czy Jarvisa Cockera. Polecamy!

Rogucki Karaś Boiler Room stream online Going.

COLORS stream, 3 kwietnia

Sprawdź też
pierwszy film youtube

Kolejny kolorsowy stream, czyli występy artystów z ich własnych mieszkań. Już dzisiaj wystąpi m.in. Girl Ultra.

Karaś i Rogucki, 3 kwietnia

Była Mery Spolsky, a już dzisiaj wieczorem będą Karaś i Rogucki. Wydali niedawno płytę, więc przedstawią Wam świeży materiał, prosto z domu!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem.

– zachowaj co najmniej 1 metr odległości od osób, które kaszlą i kichają.

– unikaj dużych zgromadzeń i skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590.

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone