Czytasz
JUMPCITY – największa sieć parków trampolin w Polsce

JUMPCITY – największa sieć parków trampolin w Polsce

JUMPCITY

Od 2013 roku udowadniają, że walka z grawitacją jest możliwa, a tekst “Look mom, I can fly!” jest absolutnie prawdziwy.

Dowiedz się, jakie atrakcje tam znajdziesz, a następnie wpadnij do nich i wyzwól z siebie endorfiny. Obiecuję, zabawa będzie wyskokowa. Wiem, co mówię, bo sprawdziłam to na własnej skórze.

Kilka dni temu odwiedziłam Gdańsk i od razu odwiedziłam JUMPCITY. Cały teren parku jest naprawdę duży: dwie szatnie z prysznicami, wielki obszar trampolin, a na drugim piętrze strefa gastronomiczna np. dla rodziców, którzy chcą sobie trochę odpocząć i popatrzeć na dzieciaki z boku. Dużym plusem jest też spora ilość pracowników, którzy są cały czas dostępni do Waszej dyspozycji. Pilnują dobrej i bezpiecznej zabawy, nauczą Was zrobić salto, a nawet pokażą trochę swoich umiejętnościami.

Park trampolin

W JUMPCITY wszyscy znajdą coś idealnego dla siebie – od małego brzdąca, do dorosłego. Od totalnego sportowego laika, do zawodowych sportowców. Jakie atrakcje tam znajdziecie? Na wejściu możecie stoczyć przyjemną walkę na strefie gladiatorów. Dlaczego przyjemną? Nawet gdy przegracie, wylądujecie w basenie z mięciuuutkimi gąbkami. To samo stanie się, gdy zdecydujecie się na wspinaczkę. Możecie poćwiczyć też swoje zdolności koszykarskie na arenie z koszami do wsadów, a także równowagę na ścieżkach akrobatycznych. 

Świetny ekwiwalent siłowni

Do wyboru macie olbrzymią liczbę trampolin sportowych, na których można po prostu skakać i palić kalorie albo uczyć się backflipa. Świetną opcją do poprawy zręczności i prędkości jest Cardio Wall Freestyle. Maszyna składa się z 5 guzików, na których różnie wyświetlane są kolory. Im szybciej to ogarniesz i w niego uderzysz – tym lepszy jest Twój refleks. Arena dodgeball również zagwarantuje Wam mnóstwo zabawy, gdyż jest idealna do gry w zbijaka. 

To i wiele innych atrakcji znajdziecie właśnie w JUMPCITY. Ja z pewnością tam wrócę pobawić się i spalić trochę kalorii. Przy okazji akrobatyka na trampolinie daje niesamowitą świadomość swojego ciała, kształtuje mięśnie, o których nie macie nawet pojęcia, jak i dba o kondycję Waszą i Waszego kręgosłupa. Dodatkowo park trampolin organizuje wiele dodatkowych atrakcji, takich jak zajęcia fitness oraz stretching.

Sprawdźcie ich stronę internetową https://jumpcity.pl/

JUMPCITY Gdańsk: Aleja Grunwaldzka 355; codziennie 09:00-20:00

Sprawdź też

JUMPCITY Gdynia: Tadeusza Wendy 7/9; codziennie 09:00-20:00

JUMPCITY Rumia: Grunwaldzka 108; codziennie 09:00-20:00

JUMPCITY Katowice: Kościuszki 227; codziennie 10:00-20:00

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone