Czytasz
Jurson na scenie ze Smolastym. Tiktoker robi coraz większe ruchy

Jurson na scenie ze Smolastym. Tiktoker robi coraz większe ruchy

Jurson

Jurson, znany też jako największy luzak, nagrał swego czasu filmik, w którym udawał, że jest na imprezie ze znanymi postaciami ze świata muzyki i show-biznesu. Do filmiku dograł się Bedoes, a potem poszło już lawinowo. Teraz pojawił się przed publiką z jedną z gwiazd rapu.

Jurson (jursonluzak18) nagrał niewinny, krótki filmik, w którym po prostu rozmawia z wyimaginowanymi popularnymi osobami na imprezie. Wymieniane są m.in. takie postacie jak Smolasty, White 2115, Bedoes, Roksana Węgiel, Wiki Gabor, Masny Ben czy Wojtek Gola. Tiktoker wtrąca się w rozmowy i kokietuje napotkanych celebrytów, jak przystało na największego luzaka, czyli ze swobodą i luzem. Popularny youtuber Dla Pieniędzy skomentował nawet filmik, sugerując, że w zasadzie takie imprezy niewiele różnią się od tego, co pokazał i że świetnie odnalazłby się na salonach.

Do tiktoka w duecie pierwszy dołączył się Bedoes, odtwarzając dialog z autorem. Potem szybko swoją rolę odegrał także Smolasty, który jako pierwszy został wspomniany przez Jursona. Później Smoła zaprosił tiktokera na scenę, dzięki czemu ten zaprezentował się szerokiej publice w realu.

Więcej o tiktokowych fenomenach przeczytacie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone