Czytasz
Nowy Kanye West w 2022! Dokument “Jeen-Yuhs” to must-see.

Nowy Kanye West w 2022! Dokument “Jeen-Yuhs” to must-see.

Wiemy już, że 2022 rok nie obejdzie się – jak zwykle – bez szumu wokół Kanye Westa. Tym razem powodem będzie dokument opowiadający o kulisach jego muzycznej i biznesowej kariery. Tak, temat nieudanej kampanii prezydenckiej ma być również poruszony.

Mamo, czy możemy mieć Kanye Westa w domu? Tak, będziemy mieć Kanye w domu. Na Netflixie. JeenYuhs to dokument autorstwa Coodie Simmonsa i Chike Ozaha, który ma być szczegółową analizą drogi, jaką pokonał Ye w swojej przeprawie na szczyt rozpoznawalności. Spodziewajcie się intymnych ujęć ukazujących autora Graduation w trakcie procesu tworzenia. Jak choćby to z zamieszczonego niżej trailera, w którym odpalony Kanye pokazuje swoje niebywałe skillsy i wprawia w osłupienie samego Mos Defa. Natłok dram wokół Westa pozwala czasem zapomnieć, że jest on bez wątpienia jednym z top 5 MC’s all time.

Dokument o Kanye Weście już w 2022 na Netflix

JeenYuhs zapowiada się na wielki hit. Powiedzmy to sobie szczerze. Mało, kto zasługuje na dokument o swojej karierze w takim stopniu, jak właśnie Kanye. Nie wierzycie? To obejrzyjcie sobie ten cudowny mix jego randomowych wypowiedzi. Złoto.

Nadal mało YE? Sprawdźcie nasz szalony ranking albumów Westa. Nie znajdziecie takiego drugiego w necie.

Sprawdź też
Mata White

kanye west jeen-yuhs

Crossover, o który nikt nie prosił – porównujemy czipsy z albumami Kanyego Westa

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone