Czytasz
Mata wjeżdża z singlem “Szmata” – a my z biletami

Mata wjeżdża z singlem “Szmata” – a my z biletami

Szmata to już szósty singiel promujący płytę Młody Matczak. Jeśli nie udało się Wam złapać biletów na legendarny koncert na lotniku Bemowo – bez obaw, mamy dodatkową pulę!

Przypomnijmy, Mata zdążył już wypuścić pięć mocnych singli, a w tym: Patoreakcja, Kiss cam (z cameo Young Leosi), SKUTE BOBO, Papuga (z Malikiem Montaną i Quebonafide), La La La (z Whitem 2115). Szmata jest już chyba (?) ostatnim przedsmakiem przed wypuszczeniem pełnego materiału. A pamiętacie, jak jeszcze niedawno ogłaszał ten album?

Tym razem Mata zaskoczył nas bardzo odważnym tematem i o wiele mniej popowym brzmieniem. Szmata jest spojrzeniem Maty na zbliżenia seksualne. Cały track jest refleksją, że autor często sam czuje się jak łatwa dziewczyna na jedną noc – przełamując tym samym stereotyp męskiego rapera, który traktuje przedmiotowo swoje partnerki seksualne.

Już następnego dnia po premierze Młodego Matczaka odbędzie się ogromny koncert zastępujący tradycyjną trasę koncertową. Mata zagra solowy występ na lotnisku Bemowo dla ponad 30 tysięcy (mając zaledwie 20 lat :O) Mamy dla Was dodatkową pulę biletów, bierzcie, póki ciepłe!

Sprawdź też
mata aplikacja cannabe

Dodatkowa pula biletów na koncert Maty

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone