Czytasz
Kanye West może być jak Travis Scott. Czy zagra pod piramidami?

Kanye West może być jak Travis Scott. Czy zagra pod piramidami?

Kanye West

Według doniesień Kanye West otrzymał niedawno oferty występów na kilku ważnych międzynarodowych arenach.

Kanye West: Brazylia, Chiny i Egipt

Ye został poinformowany, iż zarządcy Corcovado w Brazylii, Wielkiego Muru Chińskiego oraz piramid w Gizie są zainteresowani jego występem. Jednak nie jest jasne, czy artysta rzeczywiście zdecyduje się wystąpić w którymś z tych miejsc.

W sierpniu 2023 Travis Scott dał koncert w historycznym Circus Maximus we Włoszech po tym, jak jego planowany występ przy piramidach w Gizie został odwołany. Media sugerowały, że przyczyną była reakcja Egipcjan na teksty piosenek Scotta i jego kontrowersyjny styl życia. Zwolennicy wydarzenia widzieli koncert jako szansę na wsparcie gałęzi turystycznej, zdobycie zagranicznych pieniędzy i umieszczenie Egiptu na mapie miejsc koncertowych wielkich artystów. West powinien wygenerować znacznie większe zainteresowanie i dochody w przypadku takiego występu niż Travis.

Kanye West i Vultures, czyli saga trwa. Premiera albumu przełożona

Problemy przez zachowanie

Plotki o propozycjach występów w egzotycznych miejscach pojawiły się po tym, jak Kanye West podzielił się z fanami trudnościami w rezerwowaniu miejsc. Sugeruje się, że może to być pokłosiem jego zachowania w 2022 roku. Antysemickie i nazistowskie wypowiedzi spowodowały, że kilka firm zerwało z nim komercyjne więzi (Adidas, Vogue i Universal Music Group). West przeprosił za swoje komentarze, pisząc w grudniu 2023 roku list w języku hebrajskim do społeczności żydowskiej.

Plotki dotyczące światowej trasy koncertowej w latach 2024-2025 pojawiły się wtedy, gdy Kanye opublikował zrzut ekranu ze wstępnymi datami trasy. Potencjalne miejsca koncertów mogą obejmować Toronto, Nowy Jork, Atlantę, Kair, Dubaj i Tokio.

Sprawdź też
Breaking Bad

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone