Czytasz
Karaoke w teatrze? Z ekipą The Cool Cat wszystko jest możliwe

Karaoke w teatrze? Z ekipą The Cool Cat wszystko jest możliwe

The Cool Cat

The Cool Cat po raz pierwszy na deskach teatru. I to na serio.

 Bardzo lubimy The Cool Cat za wybitną szamkę, doskonały smakowy miks, w którym w zasadzie nie ma barier, a także za mega wyluzowane podejście i superancki klimat. W pierwszym lokalu Cool Cata na Solcu zapoczątkowano pomysł ziomalskiego karaoke, które dzięki collabo z TR Warszawa będzie miało szansę zaistnieć na deskach teatru.

Grubo, prawda? Ekipa The Cool Cat zaprosiła do jury nie lada ekspertów, którzy na bieżąco będą oceniać uczestników tej fantastycznej zabawy. Kto w nim zasiądzie? Trzymajcie się mocno, bo to info zdecydowanie należy do kategorii oszałamiających. No dobra, to po kolei – Agnieszka Żulewska, Adam Woronowicz, Arek „Ras” Sitarz oraz Rafał Maćkowiak. Aktorzy oraz raper i tekściarz.

To jednak nie koniec atrakcji – w roli prowadzących wystąpią Jakub Suwiński aka Suwak, czyli znany warszawski deskorolkowiec (znany również z audycji w newonce.radio – Skateheadz) oraz Marcin Kuc, czyli prowadzący kulinarnego bloga Jaja w Kuchni.

Sprawdź też

My zdecydowanie polecamy to wydarzenie i jeśli starczy nam odwagi – sami sięgniemy po mikrofony. W każdym razie – u nas kupicie bilety, w ramach których oprócz wbitki jest jeszcze powitalny drink. Brzmi jak deal.

Bilety na karaoke w TR Warszawa dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone