Czytasz
Playlista: tak będzie brzmiał Anty-Sylwester Radia Kapitał

Playlista: tak będzie brzmiał Anty-Sylwester Radia Kapitał

Anty-Sylwester Radia Kapitał 2019

Sylwester już jutro! Co prawda ten Radia Kapitał już się wyprzedał, ale jeśli się na niego wybieracie – mamy dla Was idealny warm-up.

Jak pamiętacie, Anty-Sylwester Radia Kapitał przeniósł się z budynku Komuny/Warszawa do przestrzeni Teatru Rozmaitości. Na tej wyjątkowej imprezie pojawi się wielu didżejów i didżejek związanych z tą niezależną rozgłośnią. Potańczymy do selekcji m.in. Roberta Kamionka, Filipa Lecha, kolektywu Synergia i Luksja Sound czy dogheadsurigieri i Elizy Krakówki.

Łapcie autorską plejkę, w ramach której występujący wybrali po jednym utworze, które z dużym prawdopodobieństwem zabrzmią w popularnym TR-ze. A jeśli jeszcze nie macie planów na ten wieczór – sprawdźcie goingową selekcję Sylwestrów, opcja last minute!

dogheadsurigeri

Mówi się, że „jaki Sylwester taki cały rok” dlatego chciałabym, aby nadchodzący rok upłynął dla mnie pod znakiem słonecznej muzyki i radosnej atmosfery w klimacie Ibizy z 2007 roku.

czytaj dalej: Wybieramy najciekawsze Sylwestry z muzyką elektroniczną [PRZEWODNIK]

Yaxuriyamilex

DJ Baba od wczesnych lat 90. mieszał winyle w domku u babci, w Cotiza, jednym z barrios w Caracas, molochu oddychającym spalinami i muzyką. Jego miłość do house’u, techno, hardcore’u i hard trance sprawiła, że z pojawieniem się pierwszych komputerów zaczął, w tym samym babcinym domku, produkować. RAPTOR HOUSE – jego „label” zdefiniował przyszłe dekady imprez w slumsach, a muzyka oraz nowo powstały taniec CHANGA TUKI dały głos masom marginalizowanej biednej młodzieży. DJs łapcie to na winylu w przyszłym roku :3


Filip Lech

Urodzona w Kingston, jedna z największych popularyzatorek dancehallu w Stanach Zjednoczonych. Kawałek wyprodukowany przez KRS-One. W (anty)Sylwestra w Komunie-Kapitale-Rozmaitościach.


R. Kamionek

Wybitny bębnocentryczny utworek, zainspirowany prastarą muzyką klubową z regionu Mezopotamii. Wydany nakładem niesłychanie konsekwentnej i ciekawej wytwórni Whities.


Mondoj

gumowe kończyny, bubblegum bass

słonko

Pleśniawa

Gratki, jeśli to czytasz to mniej więcej udało Ci się przeżyć kolejny rok! Trochę się zobaczyło, zdziwiło kilka razy i nauczyło patrzeć z nowych perspektyw, a coś po drodze przepadło i już prawdopodobnie nigdy tego nie odzyskasz:) A na horyzoncie kolejne katastrofy! Hmm, ale może to da się wszystko jeszcze naprawić? Gdyby tak zebrać się i wspólnymi siłami coś wykombinować? Tak jak w radyjku społecznościowym, przy odrobinie chęci razem damy radę. Ten sylwester to zawsze taki refleksyjny, ale i można sobie wreszcie podryfować i rozpuścić się, jak już nawet nie powiem co i gdzie. Niech idzie kolejny rok, pokaż co tam masz! Myślę, że przyda nam się np. taka pięknie bujająca nutka, trochę chęci do tańca i grupka dobrych znajomych.

czytaj dalej: Nie siedź w Sylwestra w domu! Wybieramy najciekawsze opcje do świętowania [PRZEWODNIK]

T. Raindrop

Klasyka tanecznego electro, oldschoolowy klimat lat 90. ubiegłego stulecia.

Frank Wodorost

Australijski muzyk oddaje w tym utworze hołd zarówno progresywno-transowej odmianie muzyki house jak i całej przyrodzie ożywionej, z żabami na czele.

Luksja Sound

Południowoafrykański gqom z każdym rokiem ewoluuje i przybiera nowe, niesamowite formy, ale jedno pozostaje niezmienne: to muzyka z olbrzymim ładunkiem energii, zmuszająca do opętańczego tańca. Wytwórnia Gqom Oh! na najnowszym mikstejpie prezentuje najświeższe oblicze durbańskiej sceny, a utwór duetu Kapsule Boyz to jeden z najpotężniejszych klubowych hitów mijającego roku.


Eliza Krakówka

Klasyk klasyków, nieśmiertelny klubowy banger rodem z Chicago. Dobry stary house z duszą.


Bubbles

Bubbles serwuja lśniace dźwięki z gatunku j-rock, visual kei, soundtracki z gier. Bubbles to eklektyczna exploracja glamu.

Synergia

Synergia rozpocznie antysylwestrową noc relaksującym i wypełnionym muzycznym erotyzmem setem, który wprowadzi Was w noc tanecznym i figlarnym krokiem. Przyjdźcie z intencją i otwartym sercem.Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone