Czytasz
Zmęczeni kolędami? Wybieramy najciekawsze Sylwestry z muzyką elektroniczną [PRZEWODNIK]

Zmęczeni kolędami? Wybieramy najciekawsze Sylwestry z muzyką elektroniczną [PRZEWODNIK]

VTSS Sylwester 2019 Going. kup bilet Warszawa Kraków
https://soundcloud.com/mesticopl/mestico-mixcast-014-dj-emoji-face-x-ani-klang

Nie z Dwójką, nie w Zakopanem, nie na krakowskim rynku. Wybieramy dla Was Sylwestry, podczas których dominować będzie elektronika – od techno, poprzez house, aż do elektro.

Tak, my też jeszcze odczuwamy efekty świątecznego przejedzenia, ale na całe szczęście – to już koniec. W weekend ładujemy w siebie tylko ramen, sushi i tajskie. Pierogom, kapuście i barszczykowi na razie dziękujemy.

A jak powszechnie wiadomo, najlepszym lekarstwem na dodatkowe kilka kilogramów jest ruch. W weekend polecamy trochę sportu, a już we wtorek będziemy świętować przyjście Nowego Roku. Jeśli planujecie potańczyć do szybkiego techno, ghetto house’u, psytrance’u czy drum’n’bassu – lepiej trafić nie mogliście. W naszym zestawieniu znajdziecie konkretną selekcję klubowych sylwestrowych imprez!

Warszawa

Sylwester na Jasnej

Przyznajemy bez bicia, że na tego Sylwestra czekamy z wypiekami. Skład didżejski wygląda imponująco, a każda z trzech sal będzie miała odmienny klimat. Na głównej, Drukarni, szykuje się niezły workout w tempie powyżej 140BPM. Zagrają tam m.in. Stanislav Tolkachev, VTSS czy Abu Zeinah. Sala barowa należeć będzie do przyjaciół i rezydentów Jasnej 1. Spodziewajcie się tam MKO, Cyryla, Kovvalsky’ego czy Oli Teks. Last but not leas – Salon przejęty przez ekipę Syntetyku, w skład której wchodzą m.in. dzuma, huragan, Dyktando czy Galas. Ale będzie!

DUEL /w Alignment (Involve) | Sylwester w M25

Opcja dla entuzjastów mrocznego techno, zachwycających wizuali i setów w formule b2b. W M25 wystąpi ekipa odpowiedzialna za cykl DUEL – m.in. Sienn, Sept czy Violent. Do tego gwiazda wieczoru Alignment oraz wizuale powered by Visual Family Collective i Light Touch. Takie techno, to my rozumiemy.

Anty-Sylwester: Benefit na Radio Kapitał, TR Warszawa

A jeśli w Sylwestra będziecie chcieli odpocząć od intensywnego techno – koniecznie wpadajcie do TR Warszawa, gdzie imprezę rozkręci ekipa Radia Kapitał. Dwie sceny, kilkunastu didżejów i didżejek oraz premierowe performance’y. Wystąpią m.in. Gąsiu, ekipa MESTIÇO, Mondoj, Luksja Sound, Robert Kamionek, Synergia i Filip Lech. Jeśli macie dość konwencjonalnego Sylwestra, tym bardziej wybierzcie tę opcję.

Sylwester w Pogłosie

Nie moglibyśmy nie wspomnieć o naszym ulubionym Pogłosie. W tym domku dominować będzie nie tylko elektronika, ale również gitarowe klimaty, muzyka lat 70. czy 80. oraz tak naprawdę wszystko, co przyjdzie do głowy występującym didżejom. I właśnie dla różnorodności i otwartości warto świętować Nowy Rok na Burakowskiej!

Smolna New Year’s Eve

Jeśli jesteście stałymi bywalcami Smolnej, będziecie zachwyceni. Jeśli nie – nadchodząca impreza będzie idealną opcją na zapoznanie się z najważniejszymi didżejkami i didżejami regularnie grającymi w tym klubie. Formuła jest prosta – zaczynamy wcześnie, kończymy jak najpóźniej. Zagrają m.in. Deas, AGIM, Vitcat, Leon czy Cocolino.

Sylwester 2019/2020: Total Oldschool Party, Hydrozagadka

Są tu jacyś wielbiciele oldskulu? No to koniecznie wpadajcie do Hydrozagadki, gdzie odbędzie się Sylwester właśnie w takim klimacie. Zresztą, sama ksywa didżeja mówi wszystko – za selekcję odpowiedzialny będzie DJ Bigos. Nas przekonali!

Kraków

Czelwester 2019

W Warszawie klubowe Sylwestry będą stać pod znakiem techno. Kilka godzin na południe Polski i od razu inaczej. Zadowalająca dawka bassu, trapu, rapowego njuskulu i podobnych brzmień. Dress code – na czarno. Line-up? M.in. Kosa, Jutro, Ka-meal czy Bokken.

Sylwester na Szpitalnej w. Voiski

Szpitalna to wciąż jeden z najważniejszych ośrodków muzyki klubowej w Krakowie. Podczas sylwestrowej nocy przyjdzie nam potańczyć do dźwięków techno (serwowanych przez Voiskiego), ale również do disco, funku czy house’u. O selekcję zadbają m.in. Anatomy of Mashup i DJ Dobry Kick. Dla każdego coś dobrego.

Trójmiasto

Drugi Dom x TŁUM : Trójmiejska Domówka Sylwester, Studio Panika

A nad polskim morzem, na północy kraju, przyjdzie nam świętować ten dzień do jeszcze innej muzyczki. Ghetto house, footwork, bass, techno czy brzmienia z UK. W zasadzie ciężko jednoznacznie określić gatunki, jakie będą dominować podczas Trójmiejskiej Domówki. I całe szczęście, bo o wysoką jakość jesteśmy pewni. Zagrają m.in. Radek Cyman, Rhythm Baboon czy Rafique.

Halo, tu Ziemia! | Sylwester w Ziemi

O wydarzeniach w Ziemi pisaliśmy już wielokrotnie, bo to jedna z najciekawszych miejscówek w trójmiejskiej rozkładówce. Organizatorzy zapewniają – będą dwie sale, najróżniejsze gatunki muzyczki, będą też rezydenci i przyjaciele i nie trzeba ubierać się na galowo. Brzmi jak totalny luz i dobra zabawa.

Psychodeliczny Sylwester, Protokultura

Jakiś czas temu porozmawialiśmy z organizatorami Egodrop i Goadupa o tym, jak ciekawą i ważną społecznością jest społeczność skupiona wokół muzyki psytrance. Jeśli macie ochotę na odjechanego Sylwestra w psychodelicznym wajbie – wpadajcie do Protokultury. Organizatorzy szykują dwie sceny – goa/psy/forest oraz downtempo/chill/ambient. Zagrają m.in. Cyan, Wyrx, Ditch, Arayan i kilkunastu innych didżejów oraz didżejek. Brzmi czadersko.

ŚLĄSK

P23 2020 NYE: Kas:st (FR), Blazej Malinowski, Chino

Śląska ekipa nigdy nie zawodzi i tak będzie w przypadku imprezy sylwestrowej. Już sam skład przyprawia nas o dreszcze – Chino, Błażej Malinowski i Kas:st to zawodnicy, których sety i live acty są pewnikiem znakomicie spędzonego czasu. Dwie sceny – jedna poświęcona techno i elektro, a druga house’owi i disco. Oprócz trzech wyjadaczy zagrają również Virtual Geisha, DCB, biøs i wielu innych.

czytaj dalej: Imprezy nad Wisłą, PRO8L3M na pełnym rozmachu i klubowe odpały, czyli nasze ulubione miejskie wypady 2019

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone