Czytasz
Playlista: Violent rozgrzewa parkiet przed sylwestrową imprezą DUEL

Playlista: Violent rozgrzewa parkiet przed sylwestrową imprezą DUEL

Violent Duel Sylwester 2019

Violent swoje pierwsze didżejskie kroki stawiał w marcu 2010 roku. Będąc pod wpływem inspiracji wieloma aspektami sztuki, postanowił podążać kierunkiem dusznego, industrialnego brzmienia.

Jego twórczość została doceniona przez wiele międzynarodowych wytwórni, wśród których są m.in. Dynamic Reflection, Voxnox, Bipolar Disorder, Abyss czy Nocturnal Frequencies. Dzięki wsparciu z ich strony, Violent bardzo dobrze rozwinął się poza granicami Polski.

W trakcie swojej kariery odwiedził m.in. Paryż, Berlin, Amsterdam, Brukselę czy Pragę. Nie zapominajmy też o tym, że regularnie można go usłyszeć w warszawskim klubie 999, którego jest rezydentem. Już niebawem wystąpi na sylwestrowej imprezie DUEL i z tej okazji przygotował dla nas soczystą plejlistę. Sprawdźcie to!

Niki Istrefi – Chambers

Pierwszy na mojej liście – utwór zatytułowany „Chambers” skomponował pochodzący z Danii Niki Istrefi. Wydany w 2017 za sprawą labelu Euromantic którego jest współzałożycielem.

Sprawdź naszą sylwestrową selekcję – z nami nie zginiesz!

Tomohiko Sagae – Severe Pain

Kolejnym punktem jest bezlitosny Tomohiko, który na Side B swojej EP-ki wydanej w 2014 przez niemiecką wytwórnię Furanaum prezentuje potężny utwór pełen wycia, bębnów i metalicznych uderzeń. Entuzjaści industrialnego brzmienia będą usatysfakcjonowani.

Unhuman & Surit – Moral Poverty

Współpraca dwóch artystów Unhuman oraz Surit (1/2 NX1) wygenerowała harczącego bydlaka dla Black Sun Records. Polecam sprawdzić całe wydanie składające się z 4 utworów.

Killawatt – Your Face Is A Shovel

Jeden z najpotężniejszych utworów, jakie kiedykolwiek słyszałem. Killawatt pochodzący z UK nagrał to cudo dla wytwórni 47 prowadzonej przez Tommy’ego Four Sevena.

Atari Teenage Riot – Speed 

Na sam koniec zostawiłem closingowy banger w tempie ponad 160 BPM wydany w 1995 roku przez Digital Hardcore Recordings. Nazwa wytwórni pochodzi od gatunku Digital Hardcore, który zapoczątkowali właśnie Atari Teenage Riot. 

Pamiętajcie, że Sylwester DUEL odbędzie się w Kotłowni M25. Headlinerem imprezy będzie Alignment, a oprócz niego zagrają Michał Wolski, Sept, Aksamit, Anja Kraft, Sienn, Concept of Thrill i autor plejlisty – Violent. Za wizuale i światła będą odpowiedzialni Visual Family Collective oraz Light Touch. Widzimy się 31 grudnia!

czytaj dalej: Kinowe seanse w ważnej sprawie – poznajcie ludzi odpowiedzialnych za cykl Cinema vs Cancer

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone