Czytasz
Nie siedź w Sylwestra w domu! Wybieramy najciekawsze opcje do świętowania [PRZEWODNIK]

Nie siedź w Sylwestra w domu! Wybieramy najciekawsze opcje do świętowania [PRZEWODNIK]

Sylwester Going. kup bilet Warmut Liestyle Niebo

Nie z Dwójką, nie w Zakopanem, nie na krakowskim rynku. Wybieramy dla Was Sylwestry, podczas których nie będziecie się nudzić!

Wybór Sylwestra to często długi i żmudny proces. Ogarnięcie znajomych, podjęcie decyzji, czy będzie to wyjazd w góry, czy może warto zostać w mieście. I w tym miejscu z ratunkiem przychodzimy my! Zachęcamy Was do ruszenia się z domów, bo tegoroczne sylwestrowe opcje wyglądają naprawdę kusząco. Będzie się działo!

Jeszcze nie zdecydowałeś? Sprawdź naszą pełną sylwestrową selekcję, znajdź opcję dla siebie i baw się do rana!

Polecaliśmy Wam już stricte klubowe imprezy, gdzie główną rolę odgrywać będą techno, house czy disco. Teraz przyglądamy się najciekawszym opcjom w wyluzowanych miejscówkach, z dobrą muzyczką i pyszną szamką. To do siego!

Sylwester: The Very Polish Cut Outs x WARMUT x GRAM

Do Warmutu wpadamy regularnie, więc nic nie zaszkodzi, jeśli pojawimy się w tym miejscu również w Sylwestra. Tym bardziej, że oferta wygląda bardzo smacznie. W roli didżejów – ekipa The Very Polish Cut Outs, czyli można się spodziewać dużo disco, funku i przebojów z lat 70. czy 80. Do tego jedzenie, szampan i zabawa do samego rana.

Bomba! Sylwester Liestyle* x Jägermeister

Dla tych, którzy wciąż szukają nowych wrażeń. Ekipa Liestyle i Jägermeistera przejmie nową miejscówkę na Świętokrzyskiej – Sing Sing. Zagrają m.in. Niko P, Borucci oraz Czarlson. Dla nas bomba!

Rozwiąż nasz quiz i dowiedz się, jaką tegoroczną imprezą sylwestrową jesteś! [PSYCHOTEST]

2020 Rok Miłości x Sylwester na Kredytowej

W Miłości potańczymy do selekcji od ZuzyOK, Menta XXL, Zeppy’ego Zeppa czy Pandy. Co oznacza mniej więcej tyle, że dominować będzie r’n’b, soul, rap i njuskulowe klimaty. 3 sceny i gwarancja długich przetańczonych godzin. No i gites!

Razem Koniec i Razem Początek | Sylwester w Pałacu

Bar Studio to jedyne miejsce w swoim rodzaju. Niezapomniane silent disco i imprezy z kultowymi przebojami to nasze ulubione momenty z tego miejsca. A żeby solidnie wejść w Nowy Rok wpadajcie zatem na Plac Defilad – zagrają Glass Hunters i Ewelina Tomczak.

W 2020 pójdę do Nieba!

Sprawdź też
Pierre Jodlowski / fot. Łukasz Rajchert

Nazwa tego Sylwestra mówi sama za siebie. Niebo to stały punkt na mapie naszych miejskich wojaży, a jeśli można tam świętować nadejście Nowego Roku, to my w to wjeżdżamy. Za didżejką staną m.in. Tycjana, I Say Mikey i Kotojeleń. Zapowiada się niebiańsko.

Moko Hills – Sylwester w Nowym

Dla tych, którym nie chce ruszać się do hałaśliwego i pełnego ludzi centrum. Nowy Teatr na Mokotowie, sąsiedzka atmosfera, przyjemna muzyka i dobre mordki. Tak to widzimy!

Domówka 2019/2020, Forum Przestrzenie

Domówka, ale na mieście? Da się zrobić! W znanym i lubianym Forum Przestrzenie wystąpią m.in. berliński zespół YE: SOLAR, którzy w swojej twórczości łączą jazz, house, funk i elektro, łódzki band Jazztko, a także ekipa The Very Polish Cut Outs, która w całości przejmie piękny klub 89.

czytaj dalej: Wybieramy najciekawsze Sylwestry z muzyką elektroniczną [PRZEWODNIK]

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone