Czytasz
kets4eki wydał numer. Będzie hitem, ale wciąż mało wiemy o autorze

kets4eki wydał numer. Będzie hitem, ale wciąż mało wiemy o autorze

kets4eki

18-letni wokalista i autor tekstów, który najczęściej tworzy w klimatach EDM, ma aż trzy miliony słuchaczy na Spotify. Mało kto wie, że jest Polakiem.

Kim jest kets4eki?

Młody muzyk zdobył popularność dzięki piosence Hands Up, którą wydał z 6arelyhuman prawie rok temu. Numer stał się hitem i zapewnił im miejsce na liście przebojów Hot Dance/Electronic Billboard Chart w USA. Na razie zdobył ponad 85 milionów streamów na Spotify.

Artysta czasami wciela się także w rolę producenta. Jest również członkiem grupy muzycznej FabFantasy. Jego piosenki zawdzięczają swoją popularność TikTokowi, na którym często wpadają w viralową pętlę. Tworzy w stylu hyperpop, ale sam określa go jako alternatywny dance. kets4eki zalicza się do grona najbardziej pracowitych artystów młodego pokolenia. W ciągu roku wydał ponad 90 utworów i zagrał kilka koncertów w dużych miastach w Polsce i za granicą. W ostatnim czasie podpisał nawet kontrakt z Universal Music Polska oraz Astrelwerks w Stanach Zjednoczonych.

kets4eki: rodzice są bardzo supportive, update’uję ich na bieżąco [WYWIAD]

Nowy singiel młodego artysty

Najnowsza piosenka THROW IT zdaje się obracać wokół tematów imprezowania, osobistej siły oraz wyzwolenia seksualnego. Tekst przekazuje pewność siebie i akceptację pragnień. Kawałek zdobywa coraz więcej wyświetleń. Większość jego słuchaczy stanowią ludzie z zagranicy, co widać w komentarzach pod jego numerami na YouTubie.

Sprawdź też
Hala Sphere

Spora część nawet nie zdaje sobie sprawy, że 18-latek jest Polakiem oraz najczęściej słuchanym żyjącym artystą na naszym Spotify. Artysta nie pokazuje swojej twarzy, co jeszcze bardziej nakręca fanów i podbija jego popularność.

Tekst: Natalia Kuczyńska

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone