Czytasz
Kilka rapowych pokoleń w kolejnym rzucie artystów Strefy Jelenia

Kilka rapowych pokoleń w kolejnym rzucie artystów Strefy Jelenia

Włodi Małpa vouchery 1988 PlanBe Jagermeister Strefa Jelenia

Koncerty w Strefie Jelenia to jedna z najciekawszych obecnie opcji na letnie wieczory. Przyjemna lokalizacja, topowi polscy raperzy i wakacyjna atmosfera to powody, dla których warto tam być.

Właśnie poznaliśmy kolejne argumenty za tym, żeby odwiedzić Strefę Jelenia w najbliższych tygodniach. Dzisiejsze ogłoszenie przynosi różne pokolenia rapowych artystów i niezmiennie wysoką jakość.

Vouchery na koncerty w ramach Strefy Jelenia dostępne są w Going.

Do tej pory przy Moście Łazienkowskim odbyły się koncerty m.in. Tuzzy, Żabsona i Białasa. W najbliższych dniach zagrają tam Sarius oraz Miętha, Kacperczyk i Dwa Sławy. No dobra, to kto dołączył do line-upu w dzisiejszym ogłoszeniu?

Małpa | Włodi/1988 (koncert premierowy) | PlanBe

Każdy z tych artystów to już uznana marka w rapowym środowisku. Małpa, który w 2009 roku wypuścił kultowy w pewnych kręgach album Kilka numerów o czymś wciąż trzyma wysoką formę, czego dowodem wydany w ubiegłym roku krążek Blur. Z kolei PlanBe to reprezentant nowej szkoły, mający na koncie współpracę m.in. z Otsochodzi, Quebonafide czy Sariusem. Podopieczny QueQuality dorobił się póki co dwóch studyjnych albumów.

Sprawdź też
63. Warszawska Jesień awangarda muzyka klasyczna filharmonia Zemler Pardon To Tu

Last but not least – duet Włodi i 1988 (Syny) już niebawem pokaże światu swój pierwszy wspólny album, który ukaże się nakładem Def Jam Recordings. Jako fani dusznych bitów połowy synoskiego duetu i flow Włodiego powiemy tylko, że na koncercie premierowym być trzeba.

Vouchery na koncerty w ramach Strefy Jelenia dostępne są w Going. Pamiętajcie, że na miejscu możecie je wymienić na specjalnego drinka.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone