Czytasz
Koncert Sentino to nie wszystko. Lech Polish Hip-Hop Festival ma więcej ogłoszeń!

Koncert Sentino to nie wszystko. Lech Polish Hip-Hop Festival ma więcej ogłoszeń!

Koncert Sentino

Do line-upu Lech Polish Hip-Hop Festival dołącza solidny niemiecko-polski duet. Współtworzy go Sentino, którego koncert będzie jednym z bardzo niewielu w tym sezonie.

Lech Polish Hip-Hop Festival nie przestaje zaskakiwać kolejnymi ogłoszeniami. Po zapowiedzianym ostatnio Białasie oraz Smolastym przyszedł czas na wprowadzenie odrobiny egzotyki do tegorocznego line-upu.

Sentino, jedna z najbarwniejszych i najbardziej nietuzinkowych postaci w rapowej branży zagra swój koncert w Płocku. Jest to o tyle zaskakujące, że jego występy na żywo są już owiane wręcz mianem legendy. Raper przez bardzo długi czas nie grał w Polsce, a odkąd wrócił, rzadko można było go zobaczyć. Co więcej, non stop rozkręca rozmaite afery w mediach i prowokuje swoimi poglądami i zachowaniem, co dodatkowo nakręca hype wokół jego osoby. Nie próżnuje również jeśli chodzi o wydawanie nowy utworów, które z miejsca stają się kolejnymi hitami i viralami.

Koncert Sentino

Tu kupicie bilety na festiwal!

Siostra jedzie do Płocka

Życiorys Ewy Schwesty to materiał na solidny film akcji. Ewa jest niemiecką artystką pochodzenia polskiego. W wieku kilku lat musiała uciekać do Niemiec z mamą przed ojcem przestępcą. Dorastała w tym kraju i to w nim zaczęła pracować jako tancerka w klubach nocnych. Po kilku latach podjęła decyzję o rozpoczęciu kariery muzycznej jako raperka. W 2012 roku wydała swój debiutancki album o wdzięcznym tytule Kurwa. Ponadto w ciągu kolejnych lat wydała dwa kolejne o tytułach Aywa i Aaliyah. W 2015 roku skazano ją na dwa lata więzienia za popełnienie przestępstw związanych z prostytucją. Po wyjściu z więzienia powróciła do kariery muzycznej i kontynuuje swoją działalność artystyczną do dziś. Jest znana na przykład z takich hitów jak PORSCHE CARRERA czy 60 PUNCHBARS, a już w lipcu będziemy mieli okazję ją usłyszeć na żywo na Lech Polish Hip-Hop Festival!

Sprawdź też
Krzysztof Jaryczewski

A właśnie: Ewa ma również wspólny numer z Sentino!

Kto jeszcze, poza Sentino, zagra koncert na Lech Polish Hip-Hop Festival? Tutaj więcej informacji!

Koncert Sentino
Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone