Czytasz
Koncertowy styczeń w SPATiFie

Koncertowy styczeń w SPATiFie

SPATiFie

Co dobrego przyniesie nam zima w SPATiFie? Już niebawem szykują się koncerty, których zwyczajnie nie wypada przegapić.

Nowy rok w SPATiFie zaczniemy od fortepianu. W najbliższy weekend, przez trzy dni, spodziewajcie się muzyki w różnej formie granej właśnie na tym instrumencie. W ramach Piano Room wystąpią m.in. Piotr Zabrodzki, Andrzej Jagodziński czy Kamil Piotrowicz.

Piątkowej nocy potańczymy na imprezce C.R.E.A.M organizowanej przez Cukier, na której zagrają zaprzyjaźnieni didżeje – K.O.D., Negativ i Yorüba. Okazji do ciekawych rozmów i świetnej muzyki z pewnością nie zabraknie!

W połowie stycznia spodziewajcie się koncertów renomowanych polskich artystów. 11 stycznia odbędzie się premiera najnowszego albumu Enveego, którego bez dwóch zdań trzeba uznać za jednego z najważniejszych polskich producentów. Dzień później do innego świata przeniesie nas Resina, której wydany w 2018 roku album Traces był jednym z najmocniejszych płytowych momentów na rodzimej scenie. Tego samego wieczoru Ania Pietrzak zaprezentuje drugą odsłonę swojego cyklu Ambienty. Muzyka do relaksu, kontemplacji i medytacji wypełni klubowe przestrzenie. 

17 stycznia w SPATiFie wystąpi Mała Orkiestra Dancingowa pod dyrekcją Noama Zylberberga, a 19 stycznia przy Ujazdowskich pojawią się podopieczni Lado ABC – Polpo Motel i Nebular Noise. Pod koniec miesiąca, 25 stycznia, decki przejmą ekipy Soul Service i Mitch Alive. Jak kończyć, to z przytupem.

Sprawdź też

Bilety na wybrane wydarzenia znajdziecie w Going. Widzimy się na miejscu!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone