Czytasz
Jesienna odsłona Solo Act – Krzysztof Zalewski zagra w pięciu polskich miastach

Jesienna odsłona Solo Act – Krzysztof Zalewski zagra w pięciu polskich miastach

Krzysztof Zalewski Solo Act bilety Going. trasa Polska Męskie Granie

Po niezwykle udanym występie na warszawskim Torwarze Krzysztof Zalewski wyruszy w jesienną trasę pod szyldem Solo Act. Muzyk zahaczy o kilka polskich miast, w tym m.in. Poznań, Wrocław i Łódź.

Nie da się ukryć – Krzysztof Zalewski należy obecnie do najpopularniejszych muzyków sceny alternatywnej, która przebiła się do mainstreamu. Zaczynał od Idola, później reaktywował swoją muzyczną karierę w wytwórni Kayax, gdzie jak dotąd wydał trzy albumy – Zelig, Złoto i Zalewski Śpiewa Niemena.

Dwa ostatnie pokryły się złotem, a sam artysta zjeździł całą Polskę wzdłuż i wszerz koncertując w najważniejszych klubach. Po sukcesie projekt Solo Act, który zgromadził na Torwarze 4 tysiące fanów, muzyk zaprezentuje swoje umiejętności w kolejnych polskich miastach.

Gdzie? Trasa zatrzyma się dokładnie w pięciu polskich miastach – Wrocław, Gdańsk, Kraków, Poznań oraz Łódź. Kolejno nagrywając i zapętlając instrumenty Zalewski odtwarza na scenie popularne utwory, budując atmosferę letniego wieczoru i pokazując konstrukcję muzyczną stojącą za znanymi piosenkami. Innym razem zmienia nastrój i manipulując podobnymi nagraniami tworzy występ godny filharmonii. Nie brakuje tu również niezwykłej, międzygatunkowej improwizacji, która tej wyjątkowo zgodnej orkiestrze wychodzi naprawdę mistrzowsko, porywając publiczność.

Sprawdź też
Egodrop, mat. promocyjne

Bilety na trzy koncerty z trasy dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone