Czytasz
5 setów didżejskich, których nie możesz przegapić na Wisłoujściu

5 setów didżejskich, których nie możesz przegapić na Wisłoujściu

Wisłoujście Kovvalsky Dtekk bilety w Going. techno house

Czas start! Wisłoujście rusza już dzisiaj – przez najbliższe dwa dni będziemy oddawać się hedonistycznym przyjemnościom w samym sercu trójmiejskiej Twierdzy.

Fluorescencyjne dekoracje, odprężająca natura i didżejska czołówka rodzimej sceny. Tegoroczne Wisłoujście zapowiada się naprawdę solidnie – druga edycja tego tanecznego festiwalu rusza już dzisiaj. Z tej okazji, wybraliśmy dla Was najciekawszych naszym zdaniem didżejów, którzy zagrają w Twierdzy!

Olivia

Związana z krakowską sceną, klubem Szpitalna 1 i festiwalem Unsound didżejka i producentka to obecnie jedna z najjaśniejszych postaci undergroundowej sceny. W jej katalogu znajdziecie płytki z pogranicza techno, elektro, acid house czy nawet trance’u. Jeśli macie dość tech-house’u, obowiązkowo musicie wpaść na jej set na Wisłoujściu!

Michał Ziętara

Michał Ziętara to urodzony w Polsce, wychowany w Bawarii i obecnie zamieszkały w Berlinie didżej. Jest rezydentem słynnego klubu Salon – Zur wilden Renate, a niedawno odpalił własny label Loser Records. Ziętara to urodzony entertainer – wybierając się na jego sety godzicie się na taniec bez wytchnienia oraz radosną i beztroską zabawę. Od house’u, poprzez najntisowy wajb, aż do trance’u i disco. Jeśli chcecie zrobić solidny work-out – wpadajcie na jego set!

Dtekk

Białostocki didżej odpowiedzialny w dużej mierze za znakomity Up To Date i za promocję muzyki elektronicznej na Podlasiu. Swoje sety opiera głównie na klimatycznym i nieoczywistym techno, ale zdarza mu się też zapędzić w spokojniejsze, ambientowe rejony. Techniczny wyjadacz i jeden z najbardziej doświadczonych didżejów w składzie Wisłoujścia.

Eltron

Tego zawodnika nikomu nie trzeba przedstawiać. Eltron to wyróżniająca się postać klubowego środowiska – pierwsze kroki stawiał w Krakowie, a od dobrych kilku lat możecie go spotkać w wielu warszawskich miejscówkach – od Palomy, poprzez BarKę, aż do Smolnej i Jasnej 1. Z SLG współtworzy duet Seltron400, który ma obecnie rezydencję w słynnym Rinse FM. Jego najnowszym dzieckiem jest wytwórnia Dom Trojga – obserwujcie, słuchajcie i tańczcie!

Kovvalsky b2b Pitti Schmitti

Znani również jako Komitet Obrony Disco. Na Wisłoujściu wystąpią w znanej i lubianej formule back2back. Kovvalsky i Pitti związani są ze stołecznym klubem Jasna 1, prowadzą również cotygodniową audycję w newonce.radio i regularnie umilają czas w wielu klubach stolicy (i nie tylko). Będzie disco, house i różnorodna muzyczka taneczna.

kogo jeszcze warto posłuchać: Beskres by Kamp!, Jurek Przeździecki, An on Bast, Błażej Malinowski, MKO, Kuba Sojka, Hoax, Reza Future, Radek Cyman i wielu innych!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone