Czytasz
Lato na Pradze z kolejnym ogłoszeniem – w składzie m.in. Beata Kozidrak i OKI

Lato na Pradze z kolejnym ogłoszeniem – w składzie m.in. Beata Kozidrak i OKI

Beata Kozidrak, mat. promocyjne

Szykuje się naprawdę grube lato. Do line-up’u wyjątkowego, miejskiego festiwalu dołączają m. in. Beata Kozidrak, OKI, Daria Zawiałow czy Meek, Oh Why?

Nieźle, huh? A to przecież nie wszystko. Wcześniej ogłoszeni zostali już chociażby Mrozu, Nosowska, Coals, Vito Bambino i JWP/BC. Lato na Pradze to naprawdę godna pochwały inicjatywa, która zbiera prawdziwą śmietankę polskiej sceny muzycznej, uwzględniając przy tym najważniejsze i najpopularniejsze gatunki. W ramach festiwalu będziecie mieli okazję usłyszeć wschodzące gwiazdy, zasłużonych weteranów i weteranki, obiecujące odkrycia i mniej znane, ale zdecydowanie zasługujące na uwagę, fenomeny.

Ogrody Pragi Centrum i reszta kompleksu zaoferują Wam nie tylko muzyczne doznania. Głodni mogą liczyć na wyszukane food trucki, spragnieni na bary, a zmęczeni na zielone strefy relaksu. Prawdziwe festiwalowe doznania bez wyjeżdżania z miasta? My się na to piszemy!

Przyjrzyjmy się nieco bliżej ogłoszonym artystom. W Warszawie pojawi się Daria Zawiałow mająca za sobą bardzo udaną trasę koncertową z albumem Helsinki. Nie zabraknie również zwycięzcy w kategorii Odkrycia gali Bestsellery Empiku czyli OKI-ego, którego ostatnie projekty zapewniły mu status najciekawiej zapowiadającego się rapera. Do Pragi Centrum zawita także Meek Oh Why? reprezentujący wytwórnię Asfalt Records – na jego koncercie z pewnością nie zabraknie utworów z najnowszej płyty, której premiera zapowiedziana jest na najbliższy piątek.

Chcielibyście ujrzeć na scenie prawdziwą legendę polskiej muzyki? Say no more. Na ratunek spieszy Beata Kozidrak, która w ostatnim czasie jest w niebywałym gazie. Jak nie tworzy hiciorów, to pracuje nad książką – a przy tym nieustannie zaraża pozytywną energią i niekończącym się zapasem wigoru. Nie wierzycie? Koniecznie zaklepcie sobie czas 18 lipca i przekonajcie się sami/e.

Bilety na Lato na Pradze znajdziecie tutaj.

Pełny line-up zamieszczamy poniżej:

Sprawdź też
Taylor Swift


02.07 LemON, Kacperczyk
03.07 Mrozu
05.07 Daria Zawiałow
06.07 Mery Spolsky
09.07 Karaś / Rogucki
13.07 Sonbird
17.07 Undadasea
18.07 Beata Kozidrak
21.07 Sorry Boys
27.07 Clock Machine
28.07 JWP/BC
30.07 Nosowska
01.08 Mazolewski
2.08 Meek, Oh Why?
6.08 KAMP!
18.08 Coals
20.08 Tuzza

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone