Czytasz
Kolejne niespodzianki w programie Revive Festival

Kolejne niespodzianki w programie Revive Festival

Legowelt

Organizatorzy warszawskiego festiwalu nie zwalniają tempa. Właśnie ogłosili kolejne niespodzianki, jakie czekają nas podczas tegorocznego Revive Festival.

Co nowego pojawiło się w line-upie imprezy, na dobre goszczącej już w festiwalowym kalendarzu Warszawy? Przede wszystkim – Legowelt! To pseudonim Danny’ego Wolfersa, muzyka, który jak mało kto upodobał sobie tworzenie własnych syntezatorów. Zakorzeniony w chicagowskiej odmianie house’u, od początku lat 90. nagrywał numery z pogranicza acidu, elektro czy ghettohouse’u. Równie świetną wiadomością jest ogłoszona właśnie kolaboracja Revive z ekipą Move Mózg! Jeden z naszych ulubionych muzycznych projektów przejmie Scenę Excite, na której możemy spodziewać się różnorodnej elektroniki w kosmicznym anturażu. Doskonałą zabawę pod sceną zapewnią nam MKO, Ola Teks i Cyryl.

Organizatorzy Revive w zawrotnym tempie prezentują kolejnych producentów i didżejów, którzy wystąpią w Warszawie pod koniec marca. Wolfers dołączył do ogłoszonych wcześniej Terrence’a Fixmera, Oake, The Empire Line, Lotus Eaters czy Tommy’ego Four Sevena.

Bilety na Revive dostępne są w Going.! Sprawdźcie również wydarzenia towarzyszące głównej części festiwalu – Revive Fatality oraz Revive is Science. Widzimy się na parkiecie!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone