Czytasz
Letnisko 2022 – Cool Kids Of Death wracają na scenę!

Letnisko 2022 – Cool Kids Of Death wracają na scenę!

letnisko 2022

Po zeszłorocznym sukcesie, na muzycznej mapie Łodzi ponownie zawita Letnisko na Księżym Młynie. W wyjątkowej scenerii, łodzianie będą mogli spotkać się z najciekawszymi polskimi artystami.

Po zeszłorocznym sukcesie na listę letnich wydarzeń w Łodzi wskakuje ponownie Letnisko na Księżym Młynie. Od 24 czerwca do 27 sierpnia na plenerowej scenie zabytkowego osiedla w soboty odbywać się będą koncerty, a w niedziele seanse kinowe Polówki. Lista artystów, jacy wystąpią przed łódzką publicznością, jest naprawdę imponująca festiwalowe wieczory zapełnią: Bokka, Król, Mikromusic, Igo, Happysad, Tymek, Cool Kids Of Death i Zdechły Osa.

Nie ukrywamy, że cieszy nas bardzo obecność Igo, który pracuje w pocie czoła nad rozhulaniem swojej solowej kariery. Pierwsze single, które wyszły spod jego ręki udowodniły, że nadchodzący album będzie prawdopodobnie najambitniejszym projektem, przy jakim miał on okazje pracować.

Równie gorącym bookingiem jest Tymek. Raper wzniecił niedawno niemałe zamieszanie za sprawą swojej nowej płyty i jej niekonwencjonalnej promocji, która zwróciła uwagę nie tylko fanów rapów, ale również ludzi śledzących szeroko pojętą popkulturę.

Reaktywacja po latach – Cool Kids Of Death wracają na scenę!

Nie było na początku XXI wieku ważniejszego offowego zespołu niż Cool Kids Of Death. Kuba Wandachowicz, Marcin Kowalski i Krzysztof Ostrowski połączyli siły w 2000. Potem do zespołu dołączyli jeszcze Kamil Łazikowski, Wojciech Michalec oraz Jacek Frąś.

Sprawdź też
WaluśKraksaKryzys

Butelki z benzyną i kamienie stały się generacyjnym hitem skandowanym przez tysiące polskich nastolatków. Świeże brzmienie importowane z zagranicy wniosło na polską scenę powiew nowości. CKOD nie przebierali w środkach, nie bali się odważnych rozwiązań i właśnie dzięki temu rozkochali w sobie fanów. Pomiędzy 2002 a 2010 rokie grupa zdążyła wypuścić aż siedem albumów i zaliczyć trasy koncertowe nie tylko po Polsce, ale również po Europie.

Powrót na scenę legend punku jest nie lada wydarzeniem. Z pewnością ucieszy on słuchaczy, którzy mieli okazję dorastać przy tych brzmieniach, ale powinien zainteresować również współczesnych fanów muzyki. Twórczość CKOD odznacza się ponadczasową jakością i z tego względu warto ją nadrobić. Polska muzyka rozrywkowa nie byłaby tu, gdzie jest dziś, gdyby nie hity Cool Kids Of Death.

letnisko 2022
LETNISKO 2022

LETNISKO 2022 – KUP BILETY NA KONCERTY

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone