Czytasz
Louis Tomlinson nie na jednym, a DWÓCH koncertach w Polsce!

Louis Tomlinson nie na jednym, a DWÓCH koncertach w Polsce!

mat. promocyjne

Zmiana planów! Louis Tomlinson zagra w kwietniu 2022 roku dwa koncerty w polskich miastach. To część trasy promującej jego debiutancki album Walls.

Na ten news czekali wszyscy fani brytyjskiego wokalisty! Louis Tomlinson miał pojawić się w naszym kraju na jedynym koncercie w Warszawie, jednak w związku z ogromnym zainteresowaniem jakie budziło wydarzenie, plany uległy zmianie. Tym sposobem 13 kwietnia będziemy mogli posłuchać go na żywo w stolicy, a dzień później pojawi się na dodatkowym koncercie w Poznaniu. Tak, my też jesteśmy na maksa podekscytowani!

Bilety na koncert w Poznaniu znajdziecie tutaj od 14.05 od godz. 10!

Brytyjczyk jest byłym członkiem bijącej wszelkie rekordy popularności grupy One Direction, która zakończyła działalność w 2016 roku. Od tego czasu chłopaki pracują na własny rachunek, a Louis Tomlinson wydał w styczniu 2020 roku pierwszy solowy album zatytułowany Walls. W ramach jego promocji artysta rusza w trasę koncertową, która nie ominie oczywiście naszego kraju. Warszawski koncert odbędzie się w hali Torwar, natomiast w Poznaniu zobaczymy go w jednej z hal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zapowiada się niezapomniane show i masa emocji.

Wszystkie bilety na koncert w warszawskiej Progresji będzie można wymienić na koncert na Torwarze. Każda osoba z biletem otrzyma mailem specjalny kod uprawniający do wymiany.

Sprawdź też

Po długim koncertowym detoksie takie informacje cieszą w sposób szczególny! Z kim się widzimy?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone