Czytasz
Lumpeksy Trójmiasto – wybrzeże bogate w ciucholandy

Lumpeksy Trójmiasto – wybrzeże bogate w ciucholandy

Te szmateksy w Trójmieście nie pozwolą wam wyjść z pustymi rękami.

Lumpeksy i Trójmiasto się lubią (podobnie jak z Warszawą i Krakowem) – a wy lubicie ciucholandy, w których można obłowić się po uszy za bezcen. Dlatego chcę wam zaprezentować nasze ulubione ciucholandy w Trójmieście. Takie, gdzie cena za kilogram jest ważniejsza niż fancy wystrój, a zamiast gotowej selekcji z sekcją vintage (tfu), szykujcie się na prawdziwe polowanie na skarby. Oto najlepsze lumpeksy w Gdańsku, Sopocie i Gdyni.

Lumpeksy Trójmiasto: Fuks, Gdańsk

Lumpeksy Trójmiasto
Lumpeksy Trójmiasto – Fuks

Ciucholandy i Gdańsk to zgrana para. Jeśli możecie odwiedzić tylko jeden szmateks w Trójmieście, wybierzcie ten. A właściwie, to te, bo Fuksów jest tu aż 5 – na Przymorzu (ul. Czerwony Dwór 19), Zaspie (ul. Żwirki i Wigury 8/3), Wrzeszczu (ul. Dmowskiego 15) i Morenie (ul. Rakoczego 17 oraz 19). Fuks to ciucholand-legenda, która jest w Gdańsku od ponad 15 lat. Wszyscy nasi znajomi z Trójmiasta jednogłośnie twierdzą, że to Fuksy to najlepsze lumpy na Wybrzeżu. Ceny schodzą nawet do 5 zł za kilogram. Na ich fanpeju regularnie wrzucają info dotyczące promocji i dostaw.

Lumpeksy Trójmiasto: Centrum Taniej Odzieży, Gdynia/Gdańsk/Sopot

Centrum Taniej Odzieży to prawdziwy ciucholand przyszłości. Dlaczego? Na swojej stronie mają bazę wszystkich sklepów z opisami cen za kilogram w każdy dzień. Udało im się otworzyć sklep w galerii handlowej. A do tego prowadzą sklep internetowy. Przy całej tej adaptacji technologicznej do naszych czasów, pozostają szmateksem z prawdziwego zdarzenia, z klimatem niezmiennym od lat. I za to ich szanujemy. Nasz ulubiony sklep to ten przy Morskiej 62 w Gdyni (drugi ciucholand – ul. Abrahama 74-78). Oprócz tego, Centrum Taniej Odzieży ma swoje bazy w Gdańsku (Galeria Madison, ul. Stągiewna 1, Pl. Dworcowy, Sobótki 1/1, Sobótki 2) i Sopocie (Al. Niepodległości 795, Haffnera 17/19). Najlepszy lumpeks w Gdyni? Nie wiem, ale się domyślam.

Lumpeksy w stolicy również robią robotę

Lumpeksy Trójmiasto: Dolce Catana – Salon Odzieży Używanej, Gdynia

Lumpeksy Trójmiasto
Wygląda trochę jak wyjęte z GTA: Vice City, nie?

Jak moglibyśmy pominąć ciucholand z tak piękną nazwą? Dolce Catana – to brzmi jak tani ciucholand w Trójmieście (PS gdybym sam miał swój lumpeks, nazwałbym go TANYE WEST). Ale to nie wszystko! Atutem sklepu jest również duuuży wybór ciuszków i fakt, że właściciele ogarniają swój fanpej, na którym regularnie wpada info o dostawach i przecenach. Adres: ul. Wittekówny 2

Sprawdź też

Lumpeksy Trójmiasto: Vive Profit, Gdańsk

Lumpeksy Trójmiasto
Lumpeksy Trójmiasto – Vive Profit

Vive Profit to sieć wielkopowierzchniowych lumpeksów w różnych miastach w Polsce. Jedna z najpopularniejszych filii marki (czyli jak profesjonalnie nazwać szmateks xd) znajduje się w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 211/1 (1.piętro). Ciucholand nie jest najtańszy, ale wynagradza świetną jakością ubrań. O jego fejmie wśród lumpeksowej społeczności świadczy fakt, że ciucholand Vive Profit ma własną grupę fanów na Fejsbuku (prawie 4k lajków!).

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone