Czytasz
Worki w tłum! 5 bangerów, które rozpalą wixę na Made in WWA 🔥

Worki w tłum! 5 bangerów, które rozpalą wixę na Made in WWA 🔥

Tylko spróbuj nie odpalić się przy tych kawałkach.

Już w ten weekend w Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe w Warszawie odbędzie się Made in WWA, czyli nowy festiwal, który szturmem może wbić się do czołówki hip-hopowych eventów w kraju w 2022 roku. Przekrojowy line-up i spora oferta pozamuzyczna (więcej informacji tutaj) to połączenie, które sprawia, że będzie ogień. Wybraliśmy 5 bangerów, które odpalą was najmocniej.

made in wwa 2022
Czy Made in WWA sprawi, że zamiast 420, nowym stonerskim symbolem będzie data festiwalu – 429?

Malik Montana x DaChoyce & The Plug – Jetlag (prod. SRNO) [Official Video]

Malik jest mistrzem łączenia rapu z elektronicznym, wiksiarskim bitem – a Jetlag jest tego najlepszym przykładem. Dołóżmy do tego odrobinę latynoskiego groove’u dzięki brazylijskiej raperce DaChoyce i mamy ogień. Ten kawałek na żywo będzie lotem, po którym wszyscy dłuuugo będziemy mieć jetlag.

OIO – Worki w tłum

Made in WWA 2022

Worki w Tłum to koncertowa bomba superskładu OIO, która w tamtym roku sprawiła, że kluby i sceny w całej Polsce trzęsły się w posadach. Prawdopodobieństwo, że da się na tym nie skakać jest bliskie zeru… Zresztą, przekonacie się na Made in WWA.

Barto Katt & Koza — Wolni farmerzy/Ted Baker

To będzie czarny koń festiwalu?

Wkręcający się w głowę bas, którego pozazdrościłby Mr. Oizo i schizowy storytelling o byciu farmerem – boimy się myśleć, co będzie działo się pod sceną, gdy Barto Katt wjedzie z tym kawałkiem. Obecność młodego producenta i rapera w line-upie to dowód na to, że Made in WWA stawia na mieszankę nowych twarzy z doświadczonymi graczami.

Sprawdź też
Malik Montana Lil Tjay

Jacuś ft. TEDE – DZWONNIK Z NOTRE DAME

Made in WWA 2022

Jacuś – gwiazda wixo-rapu i Tedziak? Obaj panowie obecni w line-upie najlepiej świadczą o tym, jaki szeroki jest skład na Made in WWA. Czy ten niespodziewany duet dobrze nam wjeżdża? Jeszcze jak. Mamy nadzieję, że usłyszymy to świeże kolabo na scenie Made in WWA.

Oliwka Brazil – Kokieterka

Made in WWA 2022

Nie bylibyśmy sobą, gdyby zabrakło tu naszej brazylijskiej królowej. Możecie nas za to kochać lub nienawidzić – po prostu mamy słabość do flow Oliwki. Okej, może Big Mommy jest jej największym hitem, ale my najbardziej uwielbiamy Kokieterkę. Ten leniwy, momentami szeptany flow w refrenie, ten bicik, ten basik – rozpływamy się nad tym trackiem od premiery, a nasze mózgi rozpłyną się, gdy raperka wjedzie z nim na Made in WWA.

Chcesz poczuć ten ogień na żywo? Łap bilety na Made in WWA

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone