Czytasz
To kiedy Mata i Oki?! Utwór raperów już wybrzmiał na żywo

To kiedy Mata i Oki?! Utwór raperów już wybrzmiał na żywo

Mata feat Oki

Jedni z największych połączyli siły, a konkretniej mówiąc: duet Mata i Oki stał się faktem. Raperzy przedstawili wspólny track na ostatnim koncercie tego pierwszego w Gliwicach. Jak brzmią razem?

Niespodzianka na koncercie

Mata i Oki to jedno z tych połączeń, na które czekali wszyscy wielbiciele nowej fali w Polsce. W końcu artyści podbili kolejno 2021 i 2022 rok swoimi ostatnimi wydawnictwami.

Album Okiego Produkt47 wbił do tej pory status podwójną platynę i był jedną z najgorętszych premier zeszłego roku. Takie hity jak Jeżyk! czy Jakie to uczucie? hulały na wszelkich playlistach. Ba, leciały dosłownie wszędzie! Z kolei Młody Matczak to już diamentowy krążek, a z jego pomocą Mata zagrał koncert na 40000 ludzi na lotnisku Bemowo w 2021 roku. Jak jednak brzmi ich wspólna piosenka?

@kejmmil Nowa nuta maty z Okim 🦔🦔#mata #gliwice #oki #dlaciebie #dc ♬ dźwięk oryginalny – Kejmil 🖤

Mata i Oki, czyli kiedy będzie premiera?

Do tej pory nic nie wskazywało na wspólne ruchy tej dwójki. Nie pojawiały się żadne przejawy ich wzajemnej sympatii w mediach społecznościowych czy innych wypowiedziach. Utwór wleciał więc znienacka.

Dodatkowo sporo może znaczyć fakt, że pierwszy raz zobaczyliśmy ich razem na scenie. Dowodzi to więc, że nie jest to jedynie współpraca dogrywkowa przez internet (co dzisiaj jest standardem). Panowie wyraźnie muszą się lubić i prywatnie, i muzycznie. Niestety żaden z raperów nie zdradził, kiedy potencjalny hit będzie miał oficjalną premierę. Nie oszukujmy się jednak: skoro zdecydowali się go już razem zagrać, musi wlecieć niedługo. Trzymamy rękę na pulsie!

Sprawdź też
Nowa płyta Maty

Jeszcze więcej newsów o Macie? Zapraszamy tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone