Czytasz
Jan-Rapowanie powraca? Znamy już snippet nadchodzącego utworu

Jan-Rapowanie powraca? Znamy już snippet nadchodzącego utworu

jan rapowanie snippet

Jan Rapowanie to jeden z najbardziej tajemniczych raperów będących aktualnie w trakcie przerwy wydawniczej. Przez wiele miesięcy nie otrzymaliśmy nawet strzępka informacji na jego temat. Wreszcie do sieci trafił snippet.

Jan Rapowanie wypuścił do internetu snippet niepublikowanego wcześniej utworu. Fani rapera zareagowali bardzo entuzjastycznie, także dlatego że Janek nie ogłasza od bardzo dawna żadnych nowości. Czy to więc zwiastuje powrót? Wszystko wskazuje, że niestety nie.

Czytajcie więcej o polskim rapie tutaj!

Długi okres ciszy

Ostatnia płyta Jana, Bufor, miała swoją premierę ponad dwa lata temu. Album pokrył się platyną. Potem raper udzielał się jeszcze na projektach z cyklu Hotel Maffija. Poza tym ostatnim utworem, w którym mogliśmy usłyszeć zwrotkę Janka, był Widok z Frankiem Leenem, wydany jesienią 2023 roku. Właśnie wtedy głód nowej muzyki od niego wśród słuchaczy najbardziej wzrósł. Artysta jednak pozostał nieugięty i nic nowego nie zdradzał. Milczenie, przynajmniej częściowo, zostało przerwane dopiero teraz.

Jan Rapowanie: snippet

Do sieci trafił przedwczoraj 30-sekundowy fragment prawdopodobnie jednego z najnowszych utworów Jana. Po wersach można łatwo rozpoznać, że artysta był lub nadal jest w niezbyt dobrym stanie. Wielu słuchaczy ceni sobie muzykę tego MC właśnie przez ciężkie i depresyjne teksty. Dla nich ten snippet to zapowiedź kolejnego wartościowego, szczerego materiału.

Jan Rapowanie: snippet

Z odpowiedzi rapera w ramach jego Q&A na Instagramie możemy jednak dowiedzieć się, że nieprędko otrzymamy nowości. Jan powiedział wprost, że nie zagra żadnych koncertów w najbliższym czasie. Wyznał także, że jego sytuacja wydawnicza jest skomplikowana i że na razie nie usłyszymy od niego nowych utworów. Co więcej, podobno analogiczna sytuacja tyczy się NOCNEGO, producenta, który przez lata był ściśle sprzężony z raperem.

Sprawdź też
Olivia Rodrigo Sour

jan rapowanie snippet
Jan Rapowanie: snippet

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko trzymać kciuki za Janka i czekać aż sytuacja dotycząca jego planów wydawniczych się wyklaruje. Patrząc po reakcjach community rapowego na snippety, to na tego artystę wciąż czeka bardzo obszerny i oddany fanbase.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone