Czytasz
Metronomy z nową płytą i dwoma koncertami w Polsce!

Metronomy z nową płytą i dwoma koncertami w Polsce!

Metronomy Forever koncerty bilety w Going. Progresja TAMA

Jest na świecie kilka zespołów, których zwyczajnie nie da się nie lubić. Brytyjskie Metronomy bezdyskusyjnie należy do tej grupy!

W ubiegły piątek wydali swój szósty album zatytułowany Metronomy Forever. Na płycie znalazło się rekordowe 17 numerów, co jak na Londyńczyków jest niezłym wyczynem. Na przełomie marca i kwietnia muzycy przyjadą do Polski aby promować swoje najnowsze dzieło!

Odkąd po raz pierwszy usłyszeliśmy Heartbreaker – zakochaliśmy się w elektronicznym popie Metronomy. Nawiązując do tytułu jednego z większych przebojów grupy – nasze serce nigdy nie zostało przez nich złamane. Są zespoły, które z albumu na album zmieniają drastycznie stylistykę, eksperymentują i dokonują brzmieniowej rewolucji. Formacja dowodzona przez Josepha Mounta na pewno do nich nie należy – i nie ma w tym nic złego!

Sprawdź też

Przyznać się – kto nie tańczył i nie wzdychał do The Look, Nights Outs, The Bay czy Reservoir i Month of Sundays. Każda płyta Metronomy zawiera same hiciory, które na długo zapisują się w naszej pamięci i do których zawsze wracamy z wielką przyjemnością. Tym bardziej cieszy nas fakt, że zespół wpadnie do Polski na dwa koncerty promujące najnowszy krążek. 31 marca pojawią się w poznańskiej TAMIE, a dzień później odwiedzą stołeczną Progresję.

Bilety złapiecie w Going. od piątku 20 września!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone