Czytasz
Saksofon, bębny i syntezator? Niemiecka techno-orkiestra Meute zagra w czterech polskich miastach!

Saksofon, bębny i syntezator? Niemiecka techno-orkiestra Meute zagra w czterech polskich miastach!

Meute

Dwa sold-outy w ubiegłym roku nie były dziełem przypadku. Brassowa techno-orkiestra Meute wraca do Polski z jeszcze większą siłą – w 2020 roku zobaczycie ich w aż czterech miastach!

Meute wydaje się być formacją perfekcyjnie skrojoną pod gusta Polaków. Muzycy z Hamburga łączą w swojej twórczości deep house i techno z marszową orkiestrą. Wyobraźcie sobie takie Hypnotic Brass Ensemble, ale w niemieckiej wersji. Możecie spodziewać się mega dopieszczonego produktu – chwytliwych melodii, nieskrępowanej niczym zabawy i spektakularnego show!

Założony w Hamburgu zespół zdobył u nas popularność dzięki występom na festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice i dwukrotnie w klubowych przestrzeniach – w Warszawie i w Krakowie. Meute brali na warsztat numery od tak znanych nazwisk w świecie muzyki elektronicznej jak Disclosure, Flume, Laurent Garnier, Fatima Yamaha czy Denis Ferrer. Brzmi imponująco, prawda? Jeśli jesteście ciekawi efektów to wybraliśmy dla Was trzy najciekawsze naszym zdaniem reworki – badajcie temat i widzimy się na wiosnę w klubowych przestrzeniach!

Araya (Fatima Yamaha Rework)

Świeżynka! Ten numer wylądował w sieci niespełna miesiąc temu, a licznik już dobił do 350 tysięcy odtworzeń. Araya to nieco bardziej melancholijny utwór ze świetną linią saksofonu. Fatima Yamaha byłby dumny!

Hey Hey (Denis Ferrer Rework)

Co za energię ma ten kawałek! Denis Ferrer to mistrz nieprzyzwoicie melodyjnych i tanecznych house’owych bangerów, a Meute zrobili z Hey Hey minimalistyczny (jak na ten band) soulowy track z pięknie wybrzmiewającym męskim wokalem. Jest moc!

The Man With the Red Face (Laurent Garnier Rework)

Sprawdź też

Mało kto odważyłby się na podejście do tego klasycznego utworu mistrza Garniera. Meute zrobili to i wyszli z całości bez żadnych kompleksów. Znakomita sekcja dęta, dropy idealnie w tempo i w efekcie banger, który robi na parkiecie totalną odpinkę.

Niemiecki zespół przyjedzie w kwietniu przyszłego roku na cztery koncerty do Polski. Gdzie zagrają muzycy?

22 kwietnia 2020, TAMA, Poznań
23 kwietnia 2020, B90, Gdańsk
24 kwietnia 2020, Klub Studio, Kraków
25 kwietnia 2020, Progresja, Warszawa

Bilety na wszystkie cztery koncert znajdziecie w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone